Po licznych konsultacjach i oczekiwaniach płynących z różnych źródeł z dniem 01.04.2020r SKS Polonia Gdańsk przestaje istnieć.
Powróciliśmy do naszej historycznej nazwy "Stoczniowiec" Gdańsk. Zmianie uległo nasze logo klubowe i barwy.
Wraz ze zmianami uruchomiliśmy nową oficjalną stronę SKS Stoczniowiec Gdańsk. O kolejnych zmianach w klubie będziemy informowali na bieżąco

Najnowsze wiadomości

• Potok Pszczółki pokonany.

Kolejne wysokie zwycięstwo naszych seniorów w lidze i kolejny kroczek do realizacji naszego celu. Dzisiaj nie schodziliśmy praktycznie z połowy przeciwnika i wynik powinien być o wiele wyższy, trochę zawodziła nas dzisiaj skuteczność i też nie powinien nam się przydarzyć taki błąd jak w pierwszych minutach , gdzie po jednej z akcji gospodarze zdobyli swoją ... dopiero 3 bramkę w sezonie.

Więcej
     2021-10-16 Nr: 103
  • Amator Kiełpino pokonany!

Seniorzy nie zawiedli. Kolejny krok do przodu... Było różnie w tym meczu, bo po raz pierwszy dwukrotnie musieliśmy odrabiać straty, ale w sumie pewne nasze zwycięstwo. Nasza przewaga na drugim w tabeli Sokołem Ełganowo zwiększyła się do 4 punktów i oby tak dalej.

2021-10-10 Nr: 102
  • Bolesna porażka juniorów starszych

Juniorzy niestety przegrali mecz w Gdyni, choć nie musieli...... Teraz jesteśmy smutni. Ale młodzi zawodnicy muszą pamiętać cytując klasyka „Wygrywanie niczego mnie nie nauczyło. Nauczyłem się pracując i przegrywając”. A więc juniorzy muszą wrócić do ciężkiej pracy na treningach, aby wyeliminować błędy na przyszłość.

2021-10-10 Nr: 101
  • Młodzicy ponownie wygrali

Weekend piłkarski rozpoczął dzisiaj zespół rocznika 2009/2010 w naszym klubie grający w rozgrywkach Gdańsk D1 młodzik gr. 3. Podopieczni trener Anny Rogackiej wygrali 11:4 z Olimpią Osowa i awansowali na 4 miejsce w tabeli. Gratulujemy.

2021-10-09 Nr: 100
  • Czas na PP!

Czas na IV rundę regionalnego pucharu Polski. Losowanie nam nie sprzyjało, bo trafiliśmy na aktualnego lidera IV ligi z mocnymi aspiracjami na awans, ale trzeba walczyć w każdym meczu jak chce się wygrywać. Nasi seniorzy zdaja sobie z tego sprawę i wiemy że będzie to poważny sprawdzian dla naszej drużyny.

Więcej
     2021-10-03 Nr: 99
  • Zwycięstwo młodzików

Nie zawiedli dzisiaj młodzicy U-13 pokonując na własnym stadionie , na dobrze przygotowanej murawie 3:1 Jaguar Gdańsk II. Bramki zdobył Karol Rynkowski (2) i Ignacy Kapica. Brawo!

2021-10-02 Nr: 98
  • Juniorzy starsi nie zawiedli

Wygrywamy drugi mecz z rzędu i nadal walczymy o jak najwyższe miejsce w lidze. Bramki dzisiaj zdobyli Michał Puchała x2, Patryk Gontarz x2, Krystian Majewski x2, oraz Igor Szczerbowicz, Marcin Wegenke, Mateusz Wasielewski i Dawid Nonna.

Więcej
     2021-10-02 Nr: 97
  • Zwycięskie derby z Portowcem

Kolejny krok seniorów w naszym celu osiągnięty! Dzisiaj wszystko rozstrzygnęło się już w pierwszej połowie. Pewne zwycięstwo w derbach z Portowcem. Brawo Stoczniowcy!

2021-10-02 Nr: 96
  • Wygrana seniorów z Orłem Gołubie.

Po wygranym 6 meczu ligowym 4:1 z Orłem Gołubie, w którym bramki Zdobywali Krzysztof Kwasny 2, Maciej Osłowski i Kamil Borkowski nadal zajmujemy 1 miejsce w tabeli i nie chcemy tego miejsca tak szybko oddać.

2021-09-25 Nr: 95
  • 5 kolejne zwycięstwo seniorów w lidze.

Nadal w formie nasi seniorzy, którzy pokonali dzisiaj na boisku przy ul. Budowlanych zespół Moreny Gdańsk 5:1. Dużo się w tym meczu nazbierało niewykorzystanych sytuacji bramkowych, ale najważniejsze że nadal realizujemy nasze cele krok po kroku. I oby tak dalej Brawo Stoczniowcy!