ZMIENILIŚMY SIĘ


Po licznych konsultacjach i oczekiwaniach płynących z różnych źródeł z dniem 01.04.2020r SKS Polonia Gdańsk przestaje istnieć.
Powróciliśmy do naszej historycznej nazwy "Stoczniowiec" Gdańsk. Zmianie uległo nasze logo klubowe i barwy.
Wraz ze zmianami uruchomiliśmy nową oficjalną stronę SKS Stoczniowiec Gdańsk. O kolejnych zmianach w klubie będziemy informowali na bieżąco

Najnowsze wiadomości

 • Spotkanie na stadionie

         

  Na naszym stadionie odbyło się spotkanie znakomitych piłkarzy Tomasza Wałdocha (obecnie II trenera U-23 Schalke 04) i obecnego prezesa Pomorskiego Związku Piłki Nożnej Radosława Michalskiego, byłych wychowanków naszego klubu. Całość wizyty z kamerą obserwowała TVP Gdańsk, której dziękujemy za udostępnienie materiałów (do oglądnięcia na naszym profilu FB)

  Więcej
   2020-07-18 Nr: 36
 • Graliśmy z Nowym Stawem. Porażka 0:3.

         

  Kolejny sparing tym razem z drużyna z III ligi rozegrali seniorzy. Przeciwnik Grom Nowy Staw wydawał się najsilniejszym przeciwnikiem, z jakim przyjdzie nam grać przed rozpoczynającą się rundą jesienna i z obawami jechaliśmy na ten mecz.

  Więcej
   2020-07-18 Nr: 35
 • Niespodziewana porażka w Różynach

         

  Nie takiego meczu i nie takiej postawy naszej drużyny spodziewaliśmy się przed meczem w Różynach z GLKS. Porażka 1:5 (0:3) nawet co do rozmiarów nie jest jakoś bolesna, bo to sparing a do ligi jeszcze daleko, natomiast brak koncentracji i fatalne błędy indywidualne to już coś nad czym należy się pochylić.

  Więcej
   2020-07-15 Nr: 34
 • Porażka z Czarnymi w sparingu

         

  Porażka w sparingu z Czarnymi. Kolejny debiut w I drużynie 15-latka. Nie udał nam się wyjazd do Pruszcza. Porażka 2:3 z Czarnymi wprawdzie nie jest jakoś znacząca, ale nadal nie potrafimy grać dwóch równych połówek i to głównie zadecydowało o naszej porażce.

  Więcej
   2020-07-11 Nr: 33
 • Remis seniorów w sparingu

         

  Dzisiaj seniorzy rozegrali mecz sparingowy z zespołem GTS Mokry Dwór. O pierwszej połowie nie ma co pisać bo ...... zostaliśmy w szatni. Dopiero po przerwie zespół zagrał lepiej, ale i tak nie było to najlepsze spotkanie naszych zawodników.

  Więcej
   2020-07-04 Nr: 32
 • Test klubowej młodzieży z seniorami

         

  W czwartek 25.06 na naszym stadionie późnym popołudniem sparing wewnątrz klubowy odbyli seniorzy klubu i drużyna juniora młodszego. Był to dobry czas, aby trener pierwszego zespołu SKS Stoczniowiec Gdańsk Adam Kozłowski przyglądnął się kilku naszym najmłodszym juniorom, pod katem ich przyszłej przydatności do gry w pierwszym zespole.

  Więcej
   2020-06-25 Nr: 31
 • Sparing juniora młodszego z GKS Przodkowo

         

  Dzisiaj przy słonecznej pogodzie na zakończenie sezonu rozegraliśmy mecz kontrolny z zespołem juniorów GKS Przodkowo. Zaczęliśmy mimo bramki z karnego w drugiej minucie gry ospale i bez pomysłu. Dodatkowo brak zdecydowania w obronie kosztował nas utratę bramki mimo że kontrolowaliśmy grę.

  Więcej
   2020-06-27 Nr: 30
 • Wewnętrzny sparing z seniorami

         

  Wczoraj nasza drużyna juniora młodszego rocznik 2004/2005 rozegrał sparing wewnątrz klubowy z zespołem seniorów Stoczniowca Gdańsk. Pomimo czasami ambitnej gry zawodnicy przekonali się jak wiele ich pracy czeka aby grać na poziomie seniorów i jak duży przeskok ich wkrótce czeka. W sobotę czeka nas kolejny sparing tym razem z przeciwnikiem podobnie jak my grającym w lidze juniora młodszego.

   2020-06-25 Nr: 29
 • Nowy baner wita naszych zawodników

         

  Tak od dzisiaj prezentuję się nasz baner witający trenujących na naszym stadionie.Mamy nadzieję że uniknie niszczenia przez wandali tak jak poprzedni. Powoli w miarę posiadanych środków będziemy zmieniać wygląd naszego stadionu..tak aby dostosować go do zmian w klubie.

   2020-06-25 Nr: 28
 • Nowe ławki rezerwowych

         

  Nikogo nie namawiamy do ... siedzenia na naszych nowych odremontowanych ławkach rezerwowych. Wręcz przeciwnie zapraszamy do naszych zespołów.

   2020-06-23 Nr: 27