ZMIENILIŚMY SIĘ


Po licznych konsultacjach i oczekiwaniach płynących z różnych źródeł z dniem 01.04.2020r SKS Polonia Gdańsk przestaje istnieć.
Powróciliśmy do naszej historycznej nazwy "Stoczniowiec" Gdańsk. Zmianie uległo nasze logo klubowe i barwy.
Wraz ze zmianami uruchomiliśmy nową oficjalną stronę SKS Stoczniowiec Gdańsk. O kolejnych zmianach w klubie będziemy informowali na bieżąco

Najnowsze wiadomości

 • Remis na koniec rundy

         

  Remisujemy w Długim Polu z Wisłą 2:2, choć do przerwy po słabej grze przegrywaliśmy. Bramki po przerwie zdobyli Robert Cichocki i Wojtek Uzar. Sezon się skończył i na podsumowania, a pewnie też roszady w składzie przyjdzie czas. Dziękujemy naszym kibicom i sponsorom, że mimo trudności są nadal z nami. Liczymy, że sportowo przyszły sezon dla naszego klubu będzie lepszy.

   2021-06-30 Nr: 83
 • Zwycięstwo z GKS Kowale II

         

  Seniorzy klubu pokonali dzisiaj 8:1 zespół GKS II Kowale i tylko szkoda, że takiej skuteczności zabrakło nam w ostatnich meczach kiedy decydowały się losy awansu. ?.

  Więcej
   2021-06-26 Nr: 82
 • Remis juniora młodszego Z GKS Morena

         

  Był to słaby mecz w naszym wykonaniu, ale niestety wyszło zmęczenie po ostatnim czwartkowym meczu z Jaguarem, który kończyliśmy po godz. 22.00. Graliśmy 3 mecz w przeciągu 6 dni, właściwie tylko z dwoma treningami, zdziesiątkowani kontuzjami i wieloma nieobecnościami związanymi z kartkami, co było konsekwencją jeszcze meczu w Gdyni. Kilku naszych zawodników mimo kontuzji grało do końca w meczach a i tak kończymy rundę z ogromnymi kłopotami kadrowymi.

  Więcej
   2021-06-26 Nr: 81
 • Wygrana z w Straszynie

         

  Po kilku nieudanych meczach przełamali się seniorzy i pokonali w Straszynie Orła 3:1. Nie zmieni to w żaden sposób naszej sytuacji w tabeli. Przed nami jeszcze dwa mecze z GKS Kowalami i Wisłą Długie Pole.

   2021-06-20 Nr: 80
 • Tylko remis z Jaguarem Gdańsk

         

  Niestety nadal nie możemy wyjść z marazmu po ostatnich porażkach. Remisujemy na wyjeździe z Jaguarem II Gdańsk 1:1. Widać po naszej drużynie, że o kres w którym przyszło nam grać co 3 dni stał się dla nas zabójczy,

   2021-06-16 Nr: 79
 • Klęska z Osicami

         

  Po porażce w środę z Gedanią II 1:4 w sobotę w meczu z Osiczanką Osicę w meczu "o wszystko" mieliśmy pokazać charakter i wolę walki. Nic z tego. Kompromitująca porażka 0:5 pozbawiła nas praktycznie realizacji celu jakim był awans. Najbliższy mecz drużyna rozegra w w niedzielę 20.06.2021 z Orłem w Straszynie.

   2021-06-13 Nr: 78
 • Porażka z Gedanią

         

  Niewiarygodne jest w jaki sposób potrafimy tracić bramki w meczu, w którym nie jesteśmy drużyną w żaden sposób gorszą. Mecz z Gedanią był wyrównany i to my mieliśmy 10-12 sytuacji w meczu, z których powinniśmy zdobyć kilka bramek. ale schodzimy pokonani przez dwa błędy w obronie.

  Więcej
   2021-06-06 Nr: 77
 • juniorzy młodsi zwyciężyli Jaguara SKF

         

  Po kilku minimalnych porażkach przełamali się nasi juniorzy młodsi. Nie zawiedli pokonując dzisiaj Jaguar SKF 1:0. Mecz nie był jakiś wyjątkowym popisem piłkarskim, ale zaangażowanie, walka i kilka fajnych akcji w naszym wykonaniu mogło zadowolić. "Byliśmy drużyną lepszą , prowadzącą grę i zasłużenie wygraliśmy. Popełnialiśmy dziś dużo mniej błędów w obronie" zrelacjonował trener Andrzej Gontarz

  Więcej
   2021-05-30 Nr: 76
 • Rotmanka pokonana

         

  Nie zwalniają tempa nasi seniorzy. W sobotnie przedpołudnie pewnie pokonali GTS Rotmanka 3:1. Utrzymujemy ścisły kontakt z czołówką ligi i przy wyrównanej grupie 6 zespołów walczących o awans po prostu musimy zwyciężać i wywiązywać się z roli faworytów. Przed nami już niedługo spotkania z bezpośrednimi rywalami do awansu i bardzo liczymy na utrzymanie formy. Następne spotkanie rozegramy w czwartek na naszym stadionie z drużyną Sokoła Ełganowo i liczymy że pasmo zwycięstw zostanie podtrzymane

   2021-05-29 Nr: 75
 • KP Sulmin rozgromione

         

  Wysokie zwycięstwo 8:1 seniorów w zaległym meczu z KP Sulmin. Pewne zwycięstwo z jednym błędem w obronie. Wynik powinien być znacznie wyższy, bo sytuacji nasza drużyna stworzyła sobie przynajmniej jeszcze kilka. Cieszy jednak dojrzała gra naszego zespołu i to że w drugiej połowie mecz kończyliśmy z 6 młodzieżowcami w składzie. W sobotę o 11.00 spotkanie w Rotmance z tamtejszym GTS i szansa na kolejne punkty dla naszego zespołu.

   2021-05-26 Nr: 74