ZMIENILIŚMY SIĘ


Po licznych konsultacjach i oczekiwaniach płynących z różnych źródeł z dniem 01.04.2020r SKS Polonia Gdańsk przestaje istnieć.
Powróciliśmy do naszej historycznej nazwy "Stoczniowiec" Gdańsk. Zmianie uległo nasze logo klubowe i barwy.
Wraz ze zmianami uruchomiliśmy nową oficjalną stronę SKS Stoczniowiec Gdańsk. O kolejnych zmianach w klubie będziemy informowali na bieżąco

O NAS

Ostatni mecz

B-klasa KEEZA gr. 2 Gdańsk

Stoczniowiec II Gdańsk

1 - 2
2023-06-04
Gdańsk

Czarni Pruszcz Gdański II

;

Terminarz rundy

  • SELECT `mecze`.* from `mecze` where `mecze`.`ok`='1' and (`mecze`.`mecz_id_klubu`='3') and `mecze`.`mecz_rodzaj`='sparingowy' and `mecze`.`mecz_data`>'2023-01-01' order by `mecze`.`id_meczu` ASC

  Mecze rozegrane

  okres przygotowawczy do sezonu 2021/2022

Najnowsze wiadomości

 • image
  Remis z Cartusią II

         

  Po remisie z Bałtykiem II Gdynia przyszło nam rywalizować z kolejnym zapleczem drużyny z wyższej ligi. Tym razem na własnym boisku zremisowaliśmy 2:2, po dwóch bramkach Dawida Ogrodowczyka. Układ meczów czołówki ligi oraz wyniki z ostatnich kolejek sprawiają że przed seria dwóch ostatnich meczy nadal mamy realną szansę na grę o baraże, choć nie do końca wszystko zależy od naszej drużyny.

   2023-06-03 Nr: 198
 • image
  Sukces rocznika 2010

         

  Sukces chłopców z rocznika 2010-2012. W rozgrywkach JOMA FIVE nasi młodzi zawodnicy z grupy trenera Piotra Wojtkowskiego zajęli I i IV miejsce w gronie 32 zespołów. Serdecznie im gratulujemy i niech to będzie ich wspaniały początek piłkarskiej kariery.

   2023-06-03 Nr: 197
 • image
  Remis z Bałtykiem II

         

  W waznym dla nas meczu remisujemy z Batykiem II Gdynia 1:1. Martwi kolejny niewykorzystany rzut karny, bo punkty nam tym samym uciekają.

   2022-05-29 Nr: 195
 • Sukcesy rocznika 2010

         

  W cieniu gier seniorskich swoje mecze w turnieju JOMA Five rozgrywa rocznik 2010-2012. Dwie nasze drużyny wygrywają swoje mecze i znajdują się w czołówce rozgrywek. Komplet 6 zwycięstw naszych dwóch zespołów to powód do dumy i mamy nadzieję że wkrótce będziemy mogli więcej napisać o sukcesach naszych zawodników. Brawo młodzi Stoczniowcy

   2023-05-21 Nr: 194
 • image
  Kolejna porażka seniorów

         

  Porażka seniorów w meczu z GLKS Różyny okazała się dla naszej drużyny bez konsekwencji. Bramki dla naszego zespołu zdobyli Kamil Borkowski i Dawid Ogrodowczyk.

   2023-05-21 Nr: 192
 • image
  Zwycięstwo z Redą

         

  W mocno zmienionym składzie osobowym do meczu z Orlętami Reda przystąpili w sobotę nasi seniorzy. W tygodniu dołączyli do nas byli już zawodnicy GKS Kowale: Konrad Szydłowski, Mateusz Golec, Mateusz Pańko, Mateusz Kobyliński z wypożyczenia wrócił Jakub Pamintasu. Wszystkich ich witamy w naszym Klubie. Być może kolejni zawodnicy dołączą do nas w przyszłym tygodniu, więc nasza kadra zespołu zmienia się bardzo mocno. Co z tego wyniknie zobaczymy w przyszłości na razie wygrywamy z Orlętami Reda 2:1. Mecz zakończył się dla nas dobrze, bo zwycięsko choć od 72 minuty graliśmy w osłabieniu. Bramki Zdobyli debiutujący w naszym zespole Mateusz Pańko oraz Krzysztof Garbowski skutecznie wykonując rzut karny.

   2023-05-07 Nr: 190
 • image
  W Ełganowie bez niespodzianki

         

  Jakub Lech i Paweł Gontarz zapewniają nam zwycięstwo naszych młodzieżowców nad drugim zespołem z Ełganowa. Boisko nam nie pomagało, ale zdecydowana przewaga wystarczyła, aby nadal walczyć o marzenia.

   2023-05-28 Nr: 196
 • image
  II zespół się nie zatrzymuje

         

  Młodzieżowcy z drugiej drużyny seniorskiej nie zawodzą i dzisiaj pewnie pokonali UKS 82 Klukowo. Drużyna z meczu na mecz nabiera pewności w seniorskiej piłce i oby tak dalej. Bramki dla naszego zespołu zdobyli Paweł Gontarz ( z karnego) , Patryk Gontarz, Jakub Lech , Dominik Lech i Krystian Majewski.

   2023-05-21 Nr: 193
 • image
  Zwycięswto `dwójki` z Moreną

         

  Młodzieżowcy z drugiej drużyny Stoczniowca co raz pewniej radzą sobie na seniorskich boiskach. Dzisiaj zaprezentowali się skutecznie i rozstrzygnęli mecz już w pierwszych 30 minutach spotkania. Dalsza część meczu przebiegała pod naszą kontrolą choć nie ustrzegliśmy się błędów w obronie. Bramki zdobyli dla nas Dawid Schroeder dwie, Paweł Gontarz, Jakub Lech oraz Kamil Filipczak. Na brawa zasługują wszyscy nasi zawodnicy, którym się chce grać i zaczynają czerpać radość z gry.

   2023-05-07 Nr: 191
 • image
  II zespółnie zawodzi

         

  Nie zawiedli młodzieżowcy klubu mimo braków kadrowych wynikających z różnych przyczyn (nie mogliśmy dziś skorzystać z 8 zawodników) wygrali przekonywująco z Wisłą Steblewo 6:0. Znowu powinno być dużo więcej wykorzystanych sytuacji bramkowych, ale nie ma co narzekać jeśli mecz wygrywa się w takich rozmiarach. Bramki dla zespołu zdobyli dzisiaj Krystian Majewski i Igor Szczerbowicz po dwie oraz Husejin Karachan i Patryk Gontarz.

   2023-04-23 Nr: 187
 • image
  Zwycięstwo naszych młodzieżowców

         

  Zwycięstwo w ostatnich minutach spotkania wydarli na ciężkim boisku w Juszkowie zawodnicy drugiej drużyny Stoczniowca Gdańsk. W tym meczu zagrało 14 juniorów i młodzieżowców na 16 zawodników w kadrze. Mieliśmy ogromny kłopot z umieszczeniem piłki w siatce gospodarzy choć sytuacji stworzyliśmy kilkanaście, a sami po jedynej akcji gospodarzy i rzucie karnym przegrywaliśmy do przerwy 0:1. Drużyna po raz kolejny potwierdziła, że mimo wszystko za wszelką cenę dążyła do zwycięstwa i dopięła swego w doliczonym czasie gry. Dwie bramki dla naszego zespołu zdobył Paweł Gontarz. Brawo młodzi Stoczniowcy.

   2023-04-16 Nr: 184
 • image
  Zwycięstwo II drużyny

         

  Młodzieżowcy z drugiego zespołu dzisiaj pokonali w ważnym dla nich meczu KS Grabiny Zameczek 4:0. Liczne kontuzje w zespole, powodowały , że dość ostrożnie do niego podchodziliśmy. Zaczęło się dla nas źle, bo w krótkim odstępie czasu łapiemy czerwoną kartkę. Ale od tego czasu drużyna zaczęła grać inaczej pokazując charakter i zaangażowanie. Dzisiaj była to drużyna, która chciała wygrać i wygrała. Bramki zdobyli dwie Dawid Nonna, Paweł Gontarz i Kamil Filipczak. Brawo!

   2023-04-02 Nr: 182