ZMIENILIŚMY SIĘ


Po licznych konsultacjach i oczekiwaniach płynących z różnych źródeł z dniem 01.04.2020r SKS Polonia Gdańsk przestaje istnieć.
Powróciliśmy do naszej historycznej nazwy "Stoczniowiec" Gdańsk. Zmianie uległo nasze logo klubowe i barwy.
Wraz ze zmianami uruchomiliśmy nową oficjalną stronę SKS Stoczniowiec Gdańsk. O kolejnych zmianach w klubie będziemy informowali na bieżąco

O NAS

Ostatni mecz

B-klasa gr. 2 Gdańsk

Stoczniowiec Gdańsk

1 - 0
2022-09-24
Gdańsk

Pomerania Gdańsk

;

Najnowsze wiadomości

 • image
  Najmłodsza drużyna w klubie zaprasza na treningi

         

  Nasza najmłodsza drużyna w klubie grupa naborowa rocznik 2016 i młodsi trenuje i poszukuje nowych zawodników. Dołącz do niej. Przypominamy, że opłaty za treningi wynoszą 0zł.

  Więcej
   2022-09-22 Nr: 157
 • image
  Kolejny remis seniorów

         

  Czasami są takie mecze, że marnuje się wiele sytuacji podbramkowych. Tak niestety się stało w meczu pierwszej drużyny z Gryfem II Wejherowo. Wynik nie jest dla nas najlepszy, ale nie można odmówić naszym zawodnikom zaangażowania i walki o zwycięstwo w tym meczu. W kilku sytuacjach zabrakło nam szczęścia, a może też spokoju wykończeniu akcji, czy lepszych wyborów. Szkoda straconych punktów, ale trzeba dalej walczyć i szukać ich w kolejnych meczach. Bramki dla naszego zespołu zdobyli Paweł Gontarz i Maciej Osłowski.

   2022-09-17 Nr: 156
 • image
  Tylko remis z Orkanem

         

  Po pucharowym zwycięstwie spodziewaliśmy się lepszego wyniku, ale nie mieliśmy szczęścia i do tego doszły dwa błędy w obronie. Pozytywem była mobilizacja pomimo straty drugiej bramki i pościg, który zakończył się połowicznym sukcesem. Mogliśmy i powinniśmy wygrać ten mecz, ale piłka bywa przewrotna i liczy się to co w siatce a nie tylko posiadanie piłki. Czasu na regenerację sił nie będzie za dużo bo już w środę kolejna runda PP i mecz pierwszej drużyny seniorów występującej jako Stoczniowiec Gdańsk II którą czeka wyjazd na mecz do Sulmina.

   2022-09-10 Nr: 153
 • Zwycięstwo seniorów w meczu bez historii

         

  Wysokie zwycięstwo 10:1 naszego pierwszego zespołu w meczu ze Sztormem Kosakowo. Mecz bez większej historii, bo po 35 minutach było już 5:0. Mieliśmy dużą przewagę w operowaniu piłka i stwarzaliśmy wiele sytuacji. Cieszy zwycięstwo i co raz lepsza gra, oby potwierdzona w zbliżającym się meczu PP. Bramki zdobyli Krzysztof Kwasny 3, Kamil Borkowski 2, Robert Cichocki 2, Jakub Skibrowski, Piotr Przybylski.

  Więcej
   2022-09-04 Nr: 151
 • image
  Wygrana seniorów

         

  Dobry mecz w naszym wykonaniu, dobrze rozgrywane stałe fragmenty gry i koncertowo rozegrane 15 minut po rozpoczęciu drugiej połowy zadecydowało o naszym zwycięstwie. Bramki zdobyli Krzysztof Kwasny 2x, Łukasz Dziengielewicz, Damian Klawa i Michał Pastuszka. Brawo Panowie

   2022-08-28 Nr: 148
 • image
  Wygrana z Sokołem

         

  Trzeci mecz w lidze rozegrali nasi seniorzy. Po wyrównanym meczu , kilku naszych niewykorzystanych sytuacjach, grze w osłabieniu po czerwonej kartce i kilku emocjonujących momentach ostatecznie pokonaliśmy Sokół Bożepole Wielkie 1:0. Bramkę zdobył Dawid Ogrodowczyk. Po zakończonym meczu przyjemną niespodziankę otrzymaliśmy od firmy http://www.dragonpizza.pl/ , w postaci przepysznej pizzy. Jednocześnie informujemy że firma dołączyła do grona naszych firm wspomagających. A my z naszej strony zapraszamy do korzystania z jej usług.

   2022-08-20 Nr: 146
 • image
  Mecz II zespołu z przygodami

         

  Druga drużyna Stoczniowca rozegrała w sobotę mecz w Steblewie z tamtejszą Wisłą. Na mecz nie dojechał sędzia i po kilkunastu minutach, po wyznaczeniu arbitra spośród kibiców udało się mecz doprowadzić do końca. Znów ilością niewykorzystanych sytuacji można by obdzielić kilka spotkań. Nie wykorzystaliśmy m.in. 2 rzutów karych, 3 razy ratowały gospodarzy słupki, a gdy już trafiliśmy do bramki po strzale Pawła to bramka nie została uznana, choć w naszej ocenie zdobyta została prawidłowo. Wygrywamy skromnie 1:0 ... po rzucie karnym który wykorzystał Paweł Gontarz. No cóż może to jakiś mały promyk nadziei na poprawę skuteczności. Oby już w następnym meczu.

   2022-09-17 Nr: 155
 • image
  II zespół także bez zwycięstwa

         

  Kolejny mecz rozegrał II zespół Stoczniowca remisując tym razem z GTS Juszkowo 2:2. W zasadzie opisując ten mecz i wymieniając poszczególne sytuacje strzeleckie niewykorzystane przez nasz zespól można by mieć kilkanaście relacji z innych meczy. Niestety nasi młodzi zawodnicy muszą w końcu jakoś zacząć przełamywać swoją nieskuteczność bo staje się ona powoli wręcz irytująca. Do tego dochodzą jak zwykle błędy indywidualne i brak zdecydowania w sytuacjach pod naszą bramką która powoduję że za łatwo tracimy bramki. No cóż musimy się uzbroić w cierpliwość i dać tej drużynie trochę czasu i piłkarsko ogląda się to co raz lepiej

  Więcej
   2021-09-12 Nr: 154
 • Porażka II z Grabinami Zameczek

         

  Fatalnie pod względem skuteczności zaprezentował się drugi zespół Stoczniowca, który uległ na stadionie w Suchym Dębie 1:2 KS Grabinom Zameczek. Niestety nasi juniorzy i młodzieżowcy kolejny raz popełniają fatalne błędy indywidualne w obronie i do tego dochodzi wręcz niewyobrażalny brak koncentracji przy wykańczaniu akcji. W taki sposób w seniorskiej piłce na jakimkolwiek poziomie rozgrywek nie da się wygrać.

  Więcej
   2022-09-04 Nr: 152
 • image
  Pucharowa porażka drugiego zespołu

         

  W I rundzie PP na sezon 2022/2023 jako pierwsza drużyna wystąpili nasi młodzieżowcy i juniorzy, którzy na co dzień grają inauguracyjny sezon w B-klasie. Postanowiliśmy skorzystać z okazji i skonfrontować ich z drużyną z V ligi, którzy w obecnym sezonie znajdują się po 4 kolejkach na górze tabeli.

  Więcej
   2022-08-31 Nr: 150
 • image
  Zwycięstwo II zespołu

         

  Dobrze zaprezentowali się nasi młodzieżowcy grający w B-klasie. Tym razem młodzi zawodnicy zagrali mądrzej i skuteczniej, co pozwoliło wygrać z SAP Sopot 4:2. Popisał się dzisiaj skutecznością Jakub Lech zdobywca 3 goli oraz Wojciech Gołębiewski. Brawo

   2022-08-28 Nr: 149
 • Falstart II zespołu

         

  W Sulminie mecz rozgrywał II zespół Stoczniowca, graliśmy w nieco osłabionym składzie bez zawodników z pierwszej drużyny samymi młodzieżowcami w składzie. Niestety zapłaciliśmy wysoką cenę za zderzenie się 16-18 latków z seniorską piłką, pełną fizyczności i cwaniactwa boiskowego. Po dwóch rzutach karnych przeciwko nam i dwóch naszych indywidualnych błędach w obronie przegraliśmy 0:4.

  Więcej
   2022-08-21 Nr: 147