;

Terminarz rundy

Najnowsze wiadomości

• Fatalny występ juniorów w Kokoszkach

Trener Andrzej Gontarz skomentował postawę swoich zawodników po przegranym meczu z Jaguarem- "Nie takiej gry i postawy naszych juniorów się spodziewaliśmy. I nie możemy się tłumaczyć fatalną sytuacją kadrową która nas dopadła przed meczem. Graliśmy źle, popełnialiśmy te same błędy i w pełni zasłużenie przegraliśmy. Cóż wynik 0:6 mógł być nieco inny, ale co z tego skoro nie potrafimy pokonać bramkarza będąc sam na sam lub z 6 metrów od bramki."

Więcej
     2020-09-14 Nr: 48
  • Zaproszenie na mecz z Mściszewicami

Jutro kolejny mecz naszych Seniorów. Na własnym boisku podejmiemy zespół z Mściszewic. W zeszłym tygodniu pauzowaliśmy. W międzyczasie odbył się także mecz II Rundy Pucharu Polski, w którym zmierzyliśmy się z Gedanią II. Po 120 minutach gry i bezbramkowym remisie doszło do karnych. W pewnym momencie cieszyliśmy się już ze zwycięstwa, jednak sędzia powtórzył rzut karny gości, a w następnej kolejce to my byliśmy nieskuteczni i ostatecznie wygrała Gedania.

Więcej
     2020-09-11 Nr: 47
  • Wygrana z Moreną srtugach deszczu

Ciężko nam się dzisiaj grało w strugach ulewnego deszczu, ale w pełni zasłużona wygrana 3:1 z GKS Morena Gdańsk. Znowu karny podyktowany przeciwko nam za całkowicie przypadkowe dotknięcie piłki ręką w polu karnym. i co do tej sytuacji mieliśmy mnóstwo wątpliwości. Szkoda tylko kolejnych 6-8 sytuacji z których nie udało nam się skierować piłki do pustej bramki.

Więcej
     2020-09-05 Nr: 46
  • Wygrana juniora młodszego w deszczu.

O spotkaniu kilka słów od trenera rocznika: "Ciężko nam się dzisiaj grało w strugach ulewnego deszczu, ale w pełni zasłużona wygrana 3:1 z GKS Morena Gdańsk. Znowu karny podyktowany przeciwko nam za całkowicie przypadkowe dotknięcie piłki ręką w polu karnym. i co do tej sytuacji mieliśmy mnóstwo wątpliwości. Szkoda tylko kolejnych 6-8 sytuacji z których nie udało nam się skierować piłki do pustej bramki"-.

Więcej
     2020-09-05 Nr: 45
  • Juniorzy młodsi na remis

Kilka słów o meczu od trenera zespołu: "Zabrakło nam szczęścia i pewnie też umiejętności utrzymania piłki w ostatnich minutach. Znowu powtarza się sytuacja z poprzedniego sezonu , że tracimy bramki decydujące o wyniku w ostatnich minutach spotkania."

Więcej
     2020-08-31 Nr: 44
  • Wygrana z Wisłą

Wygrywamy z Wisłą Długie Pole 3:2, po niestety meczu w którym było nerwowo i .... przynajmniej 2 prawidłowo dla nas nieuznane bramki. Ogólnie nie będziemy podnosić tematu pracy sędziów, bo to i tak nic nie daje.

Więcej
     2020-08-31 Nr: 43
  • image
    Kolejna porażka seniorów u siebie

Przegraliśmy 1:0 z GKS Kowale II, tracąc po raz drugi w sezonie bramkę w ostatnich minutach spotkania. Szkoda czasu na podsumowanie tego meczu i na tym zakończmy. Czas na rehabilitacje już w najbliższą sobotę.

Więcej
     2020-08-28 Nr: 42
  • Inauguracja ligi juniora młodszego w deszczu.

Cóż warunki nam nie sprzyjały i choć zwycięstwo z AP Grembocki było wysokie (9:0) to ilość niewykorzystanych sytuacji była nawet jak na naszą drużynę zatrważająca. Cóż z tego, że płynność gry podczas ulewy zakłócała nam strasznie zatrzymująca się w kałużach piłka, ale warunki dla obu drużyn były takie same. Zresztą boisko w Chwaszczynie było bardzo dobrze przygotowane i gra na takim boisku to przyjemność.

Więcej
     2020-08-28 Nr: 41
  • image
    Wygrywamy derby z Portowcem

Wygrywamy w trzeciej kolejce z Portowcem 5:1. Mecz w sumie pod naszą kontrolą od początku do końca. Bramki zdobywali Zgliński x2, Pikulski, Cichocki, Uzar Graliśmy w składzie Czaja - Kisiel (78' Klawa), Gornowicz, Malkowski - Wons (82' Szulfer), Kozieł (75' Patera), Pikulski (70' Kwiatkowski), Uzar, Zubkowicz - Cichocki (K), Zgliński (82' Białk)

Więcej
     2020-08-21 Nr: 40
  • image
    Nieudany mecz derbowy

Przegrywamy dzisiaj w derbowym meczu z Gedanią II 1:2 (1:1). Szkoda, bo mecz wyrównany i sprawiedliwie z sytuacji bramowych powinien być remis. Niestety niewykorzystane sytuacje zemściły się w ostatnich minutach spotkania

Więcej
     2020-08-15 Nr: 39
  • image
    Remis seniorów w sparingu

Dzisiaj seniorzy rozegrali mecz sparingowy z zespołem GTS Mokry Dwór. O pierwszej połowie nie ma co pisać bo ...... zostaliśmy w szatni. Dopiero po przerwie zespół zagrał lepiej, ale i tak nie było to najlepsze spotkanie naszych zawodników.

Więcej
     2020-07-04 Nr: 32
  • Test klubowej młodzieży z seniorami

W czwartek 25.06 na naszym stadionie późnym popołudniem sparing wewnątrz klubowy odbyli seniorzy klubu i drużyna juniora młodszego. Był to dobry czas, aby trener pierwszego zespołu SKS Stoczniowiec Gdańsk Adam Kozłowski przyglądnął się kilku naszym najmłodszym juniorom, pod katem ich przyszłej przydatności do gry w pierwszym zespole.

Więcej
     2020-06-25 Nr: 31
  • image
    Pierwszy mecz sparingowy seniorów za nami

Pierwszy mecz sparingowy rozegrała we wtorek drużyna seniorów. Na dobrze przygotowanej murawie nasi zawodnicy zaprezentowali się udanie na tle B-klasowego Orła Borkowo. Wygrywając pewnie 7:1.

• Klęska z Jaguarem

Nie takiej gry i postawy naszych juniorów się spodziewaliśmy. I nie możemy się tłumaczyć fatalną sytuacją kadrową która nas dopadła przed meczem. Graliśmy źle , popełnialiśmy te same błędy i w pełni zasłużenie przegraliśmy. Cóż wynik 0:6 mógł być nieco inny, ale co z tego skoro nie potrafimy pokonać bramkarza będąc sam na sam lub z 6 metrów od bramki.