Aktualności

Nasze aktualności

Odnalezionych informacji: 77
Strona 1 of 13        1    2    Nastepna   Ostatnia

  image

  Porazka z Gedanią

    Nr: 77  z dnia: 2021-06-06(Rocznik: 2004 JM rozgrywki: LJB1G1)

  Niewiarygodne jest w jaki sposób potrafimy tracić bramki w meczu, w którym nie jesteśmy drużyną w żaden sposób gorszą. Mecz z Gedanią był wyrównany i to my mieliśmy 10-12 sytuacji w meczu, z których powinniśmy zdobyć kilka bramek. ale schodzimy pokonani przez dwa błędy w obronie. Tak nie możemy grać i sami nasi zawodnicy muszą w końcu wyciągać wnioski z porażek i ze swoich indywidualnych błędów. Przez całą rundę nasza gra wygląda tak samo, więc czas na zmiany. Oby to było już od najbliższej kolejki.

   image

   juniorzy młodsi zwyciężyli Jaguara SKF

     Nr: 76  z dnia: 2021-05-30(Rocznik: 2004 JM rozgrywki: LJB1G1)

   Po kilku minimalnych porażkach przełamali się nasi juniorzy młodsi. Nie zawiedli pokonując dzisiaj Jaguar SKF 1:0. Mecz nie był jakiś wyjątkowym popisem piłkarskim, ale zaangażowanie, walka i kilka fajnych akcji w naszym wykonaniu mogło zadowolić. "Byliśmy drużyną lepszą , prowadzącą grę i zasłużenie wygraliśmy. Popełnialiśmy dziś dużo mniej błędów w obronie.-zrelacjonował trener Andrzej Gontarz. "Nie możemy jeszcze grać w optymalnym ustawieniu i co chwila wypadają nam kolejni zawodnicy, ale jak to w piłce bywa jest to szansa dla innych zawodników. Każdy ciężką pracą na treningach ma przekonać trenera by na niego postawił w trakcie meczu. I to jest najlepsza metoda by podnieść poziom sportowy." - dodał trener. Bramkę zdobył dzisiaj Igor Szczerbowicz.

    image

    Rotmanka pokonana

      Nr: 75  z dnia: 2021-05-29

    Nie zwalniają tempa nasi seniorzy. W sobotnie przedpołudnie pewnie pokonali GTS Rotmanka 3:1. Utrzymujemy ścisły kontakt z czołówką ligi i przy wyrównanej grupie 6 zespołów walczących o awans po prostu musimy zwyciężać i wywiązywać się z roli faworytów. Przed nami już niedługo spotkania z bezpośrednimi rywalami do awansu i bardzo liczymy na utrzymanie formy. Następne spotkanie rozegramy w czwartek na naszym stadionie z drużyną Sokoła Ełganowo i liczymy że pasmo zwycięstw zostanie podtrzymane

     image

     KP Sulmin rozgromione

       Nr: 74  z dnia: 2021-05-26

     Wysokie zwycięstwo 8:1 seniorów w zaległym meczu z KP Sulmin. Pewne zwycięstwo z jednym błędem w obronie. Wynik powinien być znacznie wyższy, bo sytuacji nasza drużyna stworzyła sobie przynajmniej jeszcze kilka. Cieszy jednak dojrzała gra naszego zespołu i to że w drugiej połowie mecz kończyliśmy z 6 młodzieżowcami w składzie. W sobotę o 11.00 spotkanie w Rotmance z tamtejszym GTS i szansa na kolejne punkty dla naszego zespołu.

      image

      Juniorzy przegrali z AS Pomorze

        Nr: 73  z dnia: 2021-05-23(Rocznik: 2004 JM rozgrywki: LJB1G1)

      Kilka słów o spotkaniu przekazał trener zespołu Andrzej Gontarz- "Kolejny raz przegrywamy przez nasze stare grzechy. Brak koncentracji i katastrofalne błędy w obronie nie pozwoliły nam wygrać spotkania. Nie możemy tracić bramek w tak łatwy sposób. Sytuacja się powtarza z meczu na mecz. To my stwarzamy sytuacje, gramy piłką, ale co z tego skoro w najważniejszych momentach zawodnicy zawodzą." Co z tego, że w drugiej połowie nasz przeciwnik głównie się bronił i przedłużał w każdym momencie grę, skoro nawet mając własne sytuacje nie potrafiliśmy ich wykorzystać." Niestety bez obecności na treningach i zaangażowania nie da się podnieść umiejętności. Dzisiaj była walka, zaangażowanie i szkoda straconej szansy na punkty, bo piłkarsko nie zasłużyliśmy w żaden sposób na porażkę. Do końca rundy pozostało kilka meczów i większość z chłopców musi sobie uzmysłowić, że grają o swoją przyszłość piłkarską, bo w juniorze starszym skład naszej drużyny może się mocno zmienić. AS Pomorze - Stoczniowiec Gdańsk 3:1 (2:0). Bramkę z rzutu karnego zdobył Michał Puchała.

       image

       Wygrana z Goręczynem

         Nr: 72  z dnia: 2021-05-23

       Nie zawiedli w ten weekend seniorzy, którzy dość pewnie pokonali 4:0 Gryf Goręczyno, a bramkami podzielili się w tym spotkaniu Robert Cichocki x2, Patryk Pikulski i Bartłomiej Pietruszka. Już w najbliższą środę odrabiamy zaległości i rozegramy na naszym stadionie mecz z KP Sulmin o godz. 18.00. Liczymy na kolejne punkty naszego zespołu.

       Strona 1 of 13        1    2    Nastepna   Ostatnia