Aktualności

Nasze aktualności

Odnalezionych informacji: 54
Strona 1 of 9        1    2    Nastepna   Ostatnia

  image

  Wygrana z Rotmanką

    Nr: 54  z dnia: 2020-10-11

  Po ubiegło tygodniowym zwycięstwie w Goręczynie seniorzy wygrywają z GTS Rotmanką. 4:1. Bramki strzelali dzisiaj dla nas Robert Cichocki 19', 51', 75' oraz Piotr Zubkowicz 31'. Dobra gra naszego zespołu i pewne zwycięstwo. Oby ta nasza gra wyglądała co raz lepiej, liczymy na dalsze wygrane naszego zespołu, bo limit porażek został na ten sezon chyba już wyczerpany. Do końca sezonu zagramy jeszcze na wyjeździe w Ełganowie , u siebie z Jaguarem II Gdańsk, na wyjeździe w Osicach, a rundę zakończymy meczem z Orłem Straszyn.

   image

   Porażka seniorów, wygrana juniorów

     Nr: 53  z dnia: 2020-09-28

   W sobotę swój mecz rozegrali seniorzy klubu ulegając w meczu z liderem grupy 1:2. No cóż przegraliśmy mecz, który powinniśmy wygrać i bardzo mocno skomplikowaliśmy sobie pozycję w tabeli. Drużyna musi brać większą odpowiedzialność za grę, bo błędy które popełniamy nawet na tym poziomie rozgrywek nie dają się racjonalnie wytłumaczyć. Walczyliśmy do końca i mieliśmy swoje sytuacje, ale to za mało. W odmiennych nastrojach za to drużyna juniorów młodszych klubu, którzy w dniu obchodów 75-lecia klubu wygrała na stadionie przy ul. Traugutta z Olimpic Gdańsk 5:2. "Wygraliśmy po wyrównanym meczu 5:2. Mecz walki, ale też kilka fajnych akcji w naszym wykonaniu. Zaś akcja bramkowa, w której wymieniliśmy kilka podań bez przyjmowania piłki pokazuje, że drużyna ma potencjał do grania zespołowego i to potrafi, choć trzeba przyznać że pomogła nam w meczu czerwona kartka dla zawodnika Olimpicu. Od tego czasu mecz był już pod naszą kontrolą. W sumie zasłużone nasze zwycięstwo." - po spotkaniu przekazał kilka słów trener zespołu Andrzej Gontarz. Trzeba docenić fakt, że drużyna trenerów Andrzeja Gontarz i Marcina Kasprzaka gra na miarę swoich personalnych możliwości zupełnie przyzwoicie i kilku chłopców pewnie już niedalekiej przyszłości dostanie szansę gry w pierwszym zespole.

    image

    Nowi zawodnicy w naszym klubie

      Nr: 52  z dnia: 2020-09-24

    Dołączają do nas sukcesywnie nowi zawodnicy i choć różnie to bywa z ich umiejętnościami, to cieszymy się że ufają nam i chcą kontynuować naukę lub szkolenie w naszych grupach młodzieżowych. Od początku sezonu wykonaliśmy 15 transferów zawodników do naszego klubu (4 seniorów, 2 juniorów młodszych,reszta do grup młodzieżowych) oraz 16 transferów z klubu. Dołączyło do nas także 18 zawodników i co cieszy najbardziej do najmłodszych roczników. Powoli odbudowujemy roczniki, po rożnych perypetiach w zeszłym roku i mamy nadzieję, że rodzice nie będą już działali w taki, a nie innych sposób i dotrze do nich, że klub istnieje , będzie istniał mimo wielu działań osób nam nieprzychylnych. 75 lat historii, wielu wychowanków na poziomie mistrzowskim i reprezentacyjnym zobowiązuje i tej tradycji w szkoleniu będziemy się trzymać. A zespołom , które posiadają po kilkunastu naszych wychowanków proponujemy, by w przyszłości używali nazwy ... Stoczniowiec II :).

     image

     Zwycięstwo seniorów w Gowidlinie

       Nr: 51  z dnia: 2020-09-21

     Daleką podróż do Gowidlina odbyli dzisiaj seniorzy klubu, zakończoną dla nas szczęśliwie bo zwycięstwem 4:0. W bramce pod nieobecność pierwszego bramkarza bronili dzisiaj na zmianę Bartek Bartoszewicz (15 lat) i Julian Żołędziowski (18 lat). Takie mecze musimy wygrywać jeśli chcemy walczyć o wygranie ligi, natomiast prawdziwym sprawdzianem będzie mecz za tydzień z Amatorem Kiełpino. Bramki: 14' Tomasz Malkowski 30' Jakub Zgliński 38' Patryk Pikulski 73' Robert Cichocki

      image

      Juniorzy nie zawiedli, wygrany mecz z orkanem

        Nr: 50  z dnia: 2020-09-21(Rocznik: 2004 JM rozgrywki: LJB1G1)

      Wygrywamy w meczu z Orkanem Rumia 5:2. Niezły wynik naszego zespołu, choć okazji do efektowniejszego zwycięstwa dzisiaj nie brakowało i nasi ofensywni zawodnicy muszą w końcu nastawić celowniki, bo ilość marnowanych okazji jest zbyt duża. Nie był to jakiś wielki mecz i nie będziemy zaklinać rzeczywistości, ale po kłopotach kadrowych i frekwencji można się było tego spodziewać. Miejmy to jednak już za sobą i przed nami nowe mecze. Dzisiaj bramki zdobyli Oliwier Galant x2, Nikodem Bieńkowski, Marcin Wegenke oraz Mateusz Wasielewski, zaś asystami podzielili się Oliwier, Patryk Gontarz, Hubert Gromowski, Igor Szczerbowicz i Marcin.

       image

       Klęska z Jaguarem

         Nr: 49  z dnia: 2020-09-14

       Klęska z Jaguarem. Nie takiej gry i postawy naszych juniorów się spodziewaliśmy. I nie możemy się tłumaczyć fatalną sytuacją kadrową która nas dopadła przed meczem. Graliśmy źle, popełnialiśmy te same błędy i w pełni zasłużenie przegraliśmy. Cóż wynik 0:6 mógł być nieco inny, ale co z tego skoro nie potrafimy pokonać bramkarza będąc sam na sam lub z 6 metrów od bramki. Niestety trudno zatrzeć fatalne wrażenie jakie pozostawiliśmy po sobie. Bez walki meczu się nie wygra, ale to już za nami i mamy nadzieję, że do niektórych zawodników dotrze w końcu, że chcąc grać na przyzwoitym poziome to swoje .. obowiązki.. należy traktować poważnie. Pracujemy nad wzmocnieniami do klubu i już może w poniedziałek uda nam się ogłosić kolejny transfer, ale nie zmieni ona zbytnio naszej sytuacji kadrowej. Przed nami ciężkie mecze w tej chwili i każdy z zawodników musi w końcu wziąć na swoje barki odpowiedzialność za grę.

       Strona 1 of 9        1    2    Nastepna   Ostatnia