• image
image

Ustalone terminy zaległych meczy

Nr: 175  z dnia: 2022-11-29(Seniorzy)

Obydwa zaległe mecze seniorów z ostatnich kolejek zostały przeniesione na wiosnę: 2023-04-19 godz. 16:00 Stoczniowiec Gdańsk - GTS Mokry Dwór 2023-04-12 godz. 16:30 Orzeł 1955 Trąbki Wielkie - Stoczniowiec Gdańsk. Pozostaje nam więc jedynie oglądanie mistrzostw i kibicowanie polskiej drużynie oraz treningi. O przygotowaniach do rundy wiosennej będzie jeszcze czas poinformować, bo obydwie drużyny seniorskie naszego klubu nadal trenują.

• image
image

Zawód w Kartuzach

Nr: 174  z dnia: 0000-00-00(Seniorzy)

Zawiedli seniorzy pierwszego zespołu, którzy przegrali w Kartuzach 2:4. Mecz od początku źle się dla nas ułożył, ale mimo wszystko z taką skuteczności jaką zaprezentowaliśmy szczególnie w drugiej połowie to meczu się nie wygra. Były niestety tylko fragmenty dobrej gry z naszej strony, ale to nie wystarczyło. Bramki zdobyli Krzysztof Kwasny i Robert Cichocki.

• image
image

II zespół zakończył rundę remisem

Nr: 173  z dnia: 2022-11-14(Rocznik: seniorzy)

Na koniec rundy nasi młodzieżowcy i juniorzy zremisowali 2:2 z zespołem Respect Przejazdowo i swoją pierwszą rundę w seniorskiej piłce zakończą na 4 miejscu mając tyle samo punktów co 3 drużyna w tabeli. Dwie bramki Jakuba Lecha w tym spotkaniu wyprowadzały nas na prowadzenie, ale za każdym razem drużynie gości udawało się doprowadzić do remisu, w czym niestety im pomogliśmy. Nadal płacimy za otwartą grę i indywidualne błędy, ale po to gramy by nasi zawodnicy grając w pierwszej drużynie popełniali ich mniej. Dzisiaj jest nam smutno bo rundę chcieliśmy zakończyć zwycięstwem i przynajmniej do liderów tracić nieco mniej, ale piłka jest nieprzewidywalna i trzeba się z tym pogodzić. Nas cieszą postępy niektórych zawodników i to że w zderzeniu z fizycznością i twardą rzeczywistością b-klasy ci chłopcy dają radę.

• image
image

Najmłodsza drużyna trenuje też w święta

Nr: 172  z dnia: 2022-11-11(Seniorzy)

Dzisiaj mimo święta odbył się trening najmłodszych zawodników z rocznika 2016-2017 na którym otrzymali oni klubowe koszulki treningowe. Treningi prowadzi trener Paweł Gontarz. Zapraszamy na zajęcia w poniedziałki i piątki. Szczegóły na stronie klubowej.

• image
image

Zwycięstwo dwójki w zaciętym meczu

Nr: 171  z dnia: 2022-11-06(Rocznik: seniorzy)

Po zaciętym meczu i walce do ostatniej minuty wygrywamy w Gdyni z KP 2:1. Mecz się ułożył dla nas źle, ale determinacją, wolą walki i wreszcie piłkarskimi umiejętnościami doprowadziliśmy do wyrównania, a następnie już w doliczonym czasie gry zdobyliśmy zwycięską bramkę. Nie brakowało w tym meczu z naszej strony okazji do zdobycia bramki, ale różnie było z wykończeniem naszych akcji. Cały zespół za ten mecz zasługuję jednak na pochwałę. Bramki zdobyli Patryk Gontarz i Daniel Demkowicz i były to bardzo ładne zespołowe akcje zakończone bezpośrednimi strzałami z okolic 16 metra. Brawo stoczniowcy!

• image
image

Remis z Bałtykiem

Nr: 170  z dnia: 2022-11-05(Seniorzy)

Remisem kończymy mecz z rezerwami Bałtyku Gdynia. Jak na standardy ligi okręgowej, to było naprawdę dobre do oglądania i ciekawe widowisko, bo spotkały się dwie drużyny które chciały grać w piłkę. Znowu goniliśmy wynik i ambitnie walczyliśmy do końca o zwycięstwo, ale tym razem się nie udało choć szkoda kilku sytuacji z drugiej połowy. No cóż w tabeli zatem pomiędzy drużynami taki sam stan jak przed meczem. Do końca rundy pozostały trzy mecze i nadal walczymy o pełną pule.