Aktualności

Nasze aktualności

Odnalezionych informacji: 282
Strona 1 of 47        1    2    Nastepna   Ostatnia

  • image
image

ROCZNIK 2011 D1 | UDANIE ROZPOCZYNAMY PIŁKARSKI 2024 ROK

  Nr: 282  z dnia: 2024-01-08(Seniorzy)

Chłopcy z rocznika 2012 z grupy trenera Piotra Wojtkowskiego wygrali piłkarski turniej w Osieku. Wystąpiliśmy w składzie zawodników, którzy na co dzień występują w starszym roczniku ( Dawid Łubowicz, Stanisław Prus, Karol Łuszczyk) oraz kilku nowych i mniej doświadczonych chłopców. W prawdzie zaczęliśmy turniej od porażki, ale później było już tylko lepiej. W finale po rzutach karnych pokonaliśmy Orła Tczew. Stoczniowiec grał w składzie: Mikołaj Wolak - Stanisław Prus (2 bramki), Dawid Łubowicz (1), Grzegorz Jędrzejewski (2) , Dima Tsyganchuk (5), Karol Łuszczyk (3), Leonardo Michalski i Kasjan Deja. Nasz bramkarz Mikołaj Wolak został uznany najlepszym golkiperem turnieju.

  • image
image

NOWOROCZNE ŻYCZENIA

  Nr: 281  z dnia: 2023-12-24(Seniorzy)

  • image
image

ROCZNIK 2013-2014 | OSTATNIE SPARINGOWE GRANIE W ROKU

  Nr: 280  z dnia: 2022-12-22(Seniorzy)

W swoim ostatnim sparingu w starym roku, zespół rocznika 2013-2014 prowadzony przez Tomasza Potejko zremisował z zespołem Ex-Siedlce, w którym wystąpili chłopcy 2 lata starsi od naszych zawodników. Mimo przewagi fizycznej naszych rywali padł zasłużony remis. Zapraszamy w Nowym Roku do dołączenia do drużyny i tworzenia jej historii. Gratulujemy.

  • image
image

ROCZNIK 2016-2017 | TURNIEJ ŻAKOW W NOWYM PORCIE

  Nr: 279  z dnia: 2023-12-16(Seniorzy)

Jedna z dwóch najmłodszych drużyn w naszym klubie uczestniczyła dziś w turnieju na hali w Nowym Porcie, gdzie jej przeciwnikami były drużyny Gedanii Gdańsk, Portowca Gdańsk, Pomeranii Gdańsk i Osiczanki Osice. Było mnóstwo emocji i radość ze strzelonych bramek naszego zespołu. Okazji do zdobycia bramki mieliśmy w turnieju mnóstwo i tylko zabrakło nam dzisiaj skuteczności. Dobrze to świadczy o naszym szkoleniu i w żaden sposób nie odstajemy od innych zespołów, tym bardziej że dajemy grać wszystkim naszym zawodnikom. Ostatecznie zajęliśmy w turnieju VII miejsce, pechowo przegrywając jeden z meczy półfinałowych w rzutach karnych. Podopieczni trenera Pawła Gontarza coraz śmielej sobie poczynają na piłkarskich boiskach i mamy nadzieję, że wkrótce będą nam przynosić ze swojej gry jeszcze wiele radości. #darmowezajecia Liczymy też na sponsorów, którzy byliby w stanie nadal zapewnić możliwość bezpłatnego szkolenia tej grupy. Zachęcamy do współpracy bo nie ma nic lepszego niż widok uśmiechów i przeżywanych emocji naszych małych sportowców i ich rodziców.

  • image
image

ROCZNIK 2011 D1 | OSTATNI SPARING 2011

  Nr: 278  z dnia: 2023-12-15(Seniorzy)

W świetnym stylu kończy ten rok rocznik 2011 trenera Piotra Wojtkowskiego i oby taką formą, jaką dzisiaj zaprezentowali w sparingu z AP KOWALE nasi młodzicy zachowali również na wiosnę. Graliśmy odważnie "do przodu" i gdyby nie postawa bramkarza rywali wynik końcowy pewnie by byłby jeszcze wyższy. Podkreślamy jednak, że tu nie o sam wynik chodzi, tylko o ciągły rozwój tych zawodników i cieszy nas to że widać w nich coraz większą pasję i zaangażowani a co za tym idzie też wzrasta ich poziom sportowy. Dziękujemy zespołowi AP Kowale za cenny sparing. AP KOWALE - STOCZNIOWIEC GDAŃSK 1:4 (bramki: Wiktor Wysogląd 2, Igor Mazurek i Marcel Zakrzewski) Graliśmy w składzie: Wojtek Bystrzak, Paweł Walaszkowski, Mikołaj Wolak - Dawid Łubowicz, Kacper Wronecki, Krzys Kwiatkowski, Marcel Zakrzewski, Filip Kozłowski, Igor Mazurek, Kuba Glaza, Wiktor Wysogląd, Leonardo Michalski, Igor Burban, Janek Maruszak, Stanisław Prus, Dima Tsyganchuk, Tymon Karasiuk i Marek Rynkowski.

  • image
image

ROCZNIK 2013-2014 | SPARINGOWE GRANIE Z CONRADEM GDAŃSK

  Nr: 277  z dnia: 2023-12-15(Seniorzy)

Cieszymy się, że możemy Państwu przedstawić kolejne nasze grupy sportowe, które na nowo się tworzą i organizują, a już przysparzają nam dużo radości. Mowa o grupie rocznika 2013-2014 w naszym klubie, którą obecnie trenuje pod bacznym okiem Tomasza POTEJKO. W ostatnim sparingu drużyna wysoko pokonała swoich przeciwników i pokazała, że drzemią w niej duże pokłady piłkarskie. Dla nas nie był istotny wynik, ale to że zawodnicy pokazali bardzo dużo fajnych akcji i indywidualnych zagrań. Staramy się stworzyć dla każdej naszej drużyny coraz lepsze warunki do treningu i rozwoju przy tym zachowując BEZPŁATNĄ formę szkolenia. Zapraszamy wszystkich do dołączenia do zespołu, który trenuje obecnie we wtorek godz. 18.30-20.00 oraz piątek godz. 17.15-18.30 ul. Meissnera 5. Liczymy też na sponsorów, którzy byliby w stanie nadal zapewnić możliwość bezpłatnego szkolenia tej grupy. Zachęcamy do współpracy bo nie ma nic lepszego niż widok uśmiechów i przeżywanych emocji naszych małych sportowców i ich rodziców.

Strona 1 of 47        1    2    Nastepna   Ostatnia