Strona 1 of 16        1    2    Nastepna   Ostatnia

image

5 kolejne zwycięstwo seniorów w lidze.

Nr: 94  z dnia: 2021-09-19(Seniorzy)

Nadal w formie nasi seniorzy, którzy pokonali dzisiaj na boisku przy ul. Budowlanych zespół Moreny Gdańsk 5:1. Dużo się w tym meczu nazbierało niewykorzystanych sytuacji bramkowych, ale najważniejsze że nadal realizujemy nasze cele krok po kroku. I oby tak dalej Brawo Stoczniowcy!

image

Juniorzy starsi zwyciężyli w Starogardzie

Nr: 93  z dnia: 2021-09-19(Rocznik: 2004)

Wygrywamy w Starogardzie Gdańskim z miejscowym KP 2:1 po bramkach Marcina Wegenke (as. Patryk Gontarz) i Kacpra Ignaczaka (as. Mateusza Wasielewskiego i Marcina Wegenke). To był mecz walki, ale byliśmy lepsi i zasłużenie wygraliśmy. Mieliśmy jeszcze kilka okazji do zdobycia bramki, ale albo była poprzeczka albo kilkoma ładnymi interwencjami po naszych strzałach popisywał się bramkarz gospodarzy. Oby te pierwsze zwycięstwo w lidze było znamienne i przyniosło nam kilka kolejnych fajnych meczy po których będziemy mogli się cieszyć, Dziś na plus rozsądna i spokojna gra i na jeden minus, znowu indywidulny brak krycia dał przeciwnikowi bramkę. Cieszy tez fakt, że każdym naszym meczu grają chłopcy z rocznika 2005, czyli o rok lub dwa lata młodsi od większości. Dzisiaj w kadrze meczowej mieliśmy ich 5 (4 w pierwszym składzie). To daje nam nadzieje w przyszłych latach na lepszą grę. Dzisiaj na brawa zasługują wszyscy łącznie z naszymi rezerwowymi, którzy wchodząc nawet na kilka minut pokazali się z dobrej strony. Brawo stoczniowcy!

image

Pierwszy punkt w lidze juniorów starszych

Nr: 92  z dnia: 2021-09-12(Rocznik: 2004)

Takie mecze nasi juniorzy powinniśmy wygrywać!. Szkoda straconych punktów bo mecz układał się po naszej myśli i po składnej akcji oraz strzale Krystiana Majewskiego prowadziliśmy z Kolejarzem Chojnice 1:0. Niestety znowu indywidualne błędy powodują złe decyzje i wybory, których konsekwencją jest stracona bramka. Mecz wyrównany, chociaż ilość fauli na naszych zawodnikach szczególnie od tyłu zatrważająca i co z tego że mamy wątpliwy przywilej gry skoro zagrożenie kontuzją jest zbyt duże. Zdobyliśmy w końcu pierwszy punkt w lidze i oby była to zapowiedź lepszej gry zespołu, który tak naprawdę w tym składzie personalnym dopiero się zgrywa. Było kilka fajnych akcji , szkoda niewykorzystanych sytuacji sam na sam, ale taka jest piłka. Więc gramy dalej.

image

Wygrana seniorów z GTS Rotmanką

Nr: 91  z dnia: 2021-09-12(Seniorzy)

Po wygranej w karnych II rundzie PP (z Czarnymi Pruszcz Gdański 7:6), przyszedł czas na mecz ligowy z GTS Rotmanką. Trudno opisywać mecz w którym wygrywamy 13:1. Dla nas to kolejny krok do celu jakim jest awans to wyższej ligi. I cieszy fakt, że nasi piłkarze nie tracą koncentracji i dążą do zwycięstw. Oby tak dalej. Bramki zdobyli w meczu 5x Krzysztof Kwasny, 4x Robert Cichocki Mateusz Jurczak x2 i Maciej Osłowski. Ale nie było by tych bramek bez zespołowego grania wszystkich naszych zawodników i dla nich brawa za wynik i postawę w meczu.

image

Porażka juniorów z Jantarem

Nr: 90  z dnia: 2021-09-05(Rocznik: 2004)

Zaczęło się w Ustce obiecująco, by znowu indywidualne błędy w 16 minut pozbawiły nas złudzeń. Tak nie możemy grać w obronie. Kolejny raz nieodpowiedzialne zagrania niektórych naszych zawodników niweczą wysiłek reszty zespołu. Realizowaliśmy założenia trenerów jedynie przez 20 pierwszych minut, co przyniosło nam bramkę po szybkim i składnym ataku i czterech wymianach z pierwszej piłki. Akcje ładnym płaskim strzałem zakończył Igor Szczerbowicz. Druga połowa to kolejne nierozważne zgranie i niepotrzebny rzut karny. Sami stworzyliśmy dwie okazje bramkowe, w których najbliżej zdobycia bramki był Kacper Ignaczak, ale z samej linii bramkowej zdołał wybić piłkę bramkarz gospodarzy. No cóż wiele pracy przed nami. Dzisiaj było nam smutno, ale kilka naszych akcji napawa optymizmem przed kolejnymi spotkaniami, tym bardziej że dzisiaj w składzie mieliśmy 6 zawodników z rocznika 2005.

image

Zwycięstwo z Jaguarem II

Nr: 89  z dnia: 2021-09-04(Seniorzy)

Wygrywamy z Jaguarem II Gdańsk 2:0. Kolejny krok w kierunku awansu zrobiony. Dzisiaj byliśmy zespołem lepszym i wygraliśmy zasłużenie. Mogliśmy strzelić jeszcze kilka bramek, bo sytuacji nam nie brakowało. Trzeba też przyznać że swoją sytuację mieli też młodzi zawodnicy. Jaguara , ale fantastyczne zachował się nasz bramkarz. Ogólnie pewne nasze zwycięstwo. Brawo stoczniowcy!!!