• image
image

Drugi zespół pokonał Sokół II Ełganowo

Nr: 167  z dnia: 2022-10-23(Rocznik: seniorzy)

Na brawa zasłużył drugi zespół, który pewnie pokonał Sokół Ełganowo II 4:1. Nie był to łatwy mecz dla naszej drużyny , bo znowu przeciwnicy bronili się bardzo mocno na swojej połowie. Na szczęście drużyna zareagowała prawidłowo i po bramkach Dawida Schroedera i Patryka Gontarz, schodziliśmy na przerwę w miarę w dobrych nastrojach, choć karny przeciwko nam wzbudził u nas mieszane uczucia co do jego zasadności. Druga połowa pod naszą kontrolą i kolejne bramki Patryka oraz Marcina Wegenki, po pięknym uderzeniu tych z rodzaju "stadiony świata" zapewniły nam zwycięstwo w tym spotkaniu. "Widać po naszej grze, iż najmłodsza w lidze drużyna (w dzisiejszym meczu 15/17 zawodników stanowili młodzieżowców w składzie) powoli zdobywa doświadczenie i ogrywa się w seniorskiej piłce. Drużyna jest nastawiona na grę do przodu i jak największe posiadanie piłki i to powoli realizujemy. Czasami niestety jeszcze za to płacimy, stratami głupich bramek, ale chcemy budować zawodników świadomych i chcących zdobywać bramki. Cieszy nas fakt, że w tym sezonie do grona młodzieżowców, którzy zagrali w pierwszym zespole dołączył Krystian Majewski, a i przed innymi droga otwarta i wszystko zależy od ich postawy na boisku." - dodał trener zespołu Andrzej Gontarz Brawo młodzi stoczniowcy!