Odnalezionych informacji: 1

image

Graliśmy z Nowym Stawem. Porażka 0:3.

Nr: 35  z dnia: 2020-07-18

Kolejny sparing tym razem z drużyna z III ligi rozegrali seniorzy. Przeciwnik Grom Nowy Staw wydawał się najsilniejszym przeciwnikiem, z jakim przyjdzie nam grać przed rozpoczynającą się rundą jesienną i z obawami jechaliśmy na ten mecz. Do przerwy jednak udawało nam się utrzymać korzystny rezultat 0:0 i sami stwarzaliśmy nawet zagrożenie pod bramką przeciwnika. Druga połowa to jednak dużo lepsza gra gospodarzy, a nam jak zwykle przytrafiły się w obronie błędy indywidualne. Zakończyło się porażką 0:3, ale nie był to zupełnie nieudany mecz. Po za tym cześć zawodników szczególnie 16 latkowie mieli szansę zobaczyć różnice poziomów pomiędzy III liga a A-klasą. Nadal dużo eksperymentujemy ze składem bo od tego są mecze sparingowe. Inna sprawa, że jak to na poziomie A-klasy ciężko jest zagrać w danym meczu pełnym składem.