Odnalezionych informacji: 1

image

Juniorzy zwyciężyli w sparingu z AP KP Gdynia

Nr: 64  z dnia: 2020-12-13(Rocznik: 2004 JM rozgrywki: LJB1G1)

Dzisiaj nasi zawodnicy z rocznika 2005-2004 wzmocnieni 4 zawodnikami z rocznika 2003 oraz dwoma zawodnikami testowanymi udali się na mecz do juniora starszego KP Gdynia (2002-2004). Na stadionie NSR zwyciężyliśmy po ładnym meczu z naszej strony 2:0. Zaczęliśmy w składzie Bartoszewicz, Porażka, zawodnik testowany, Skibrowski, Szulfer-Kwiatkowski, Wegenke, Ignaczak, Gontarz, Puchała - zawodnik testowany. Już od pierwszych minut przejęliśmy inicjatywę w meczu co przełożyło się na kilka fajnych akcji, Najpierw zaczęło się od strzału z około 20 metrów Patryka Gontarza w poprzeczkę, chwilę później kolejna akcja naszego zespołu przyniosła nam pierwszą bramkę. Kamil Kwiatkowski zagrał piłkę w kierunku Patryka , który minął jednego z rywali i pięknym płaskim strzałem z przed pola karnego wyprowadził nas na prowadzenie. Po około 5 minutach kolejna nasza akcja podanie od Patryka do testowanego zawodnika i znowu bardzo ładny płaski strzał w sam narożnik bramki. Po przerwie od początku wymieniliśmy na boisku 6 zawodników, do gry weszli Bieńkowski, Wasielewski, Fierka, Szczerbowicz, Filipczak, Galant. Gra była już nieco inna, ale także stwarzaliśmy kolejne sytuacje bramkowe (m.in strzał w słupek). Pozostali na boisku chłopcy utrzymali styl gry naszego zespołu i zasłużenie wygraliśmy to spotkanie. Po dzisiejszym meczu cieszy nas postawa wszystkich zawodników oraz testowanych zawodników, którzy wnieśli w naszą grę nowe możliwości i będą nadal sprawdzani pod katem przydatności do gry w klubie. Miłym akcentem kończy się dla nas ten rok i oby w następnym więcej było takich meczy w naszym wykonaniu.