Odnalezionych informacji: 1

image

Porażka juniorów na starcie sezonu

Nr: 85  z dnia: 2021-08-21(Rocznik: 2004)

Niestety wyprawa do Chojnic zespołu juniora starszego zakończyła się klęską Byliśmy zespołem dużo słabszym szczególnie w pierwszej połowie. Dwa samobójcze gole w tym okresie też nie pomogły, bo były to bramki których można było uniknąć. W drugiej połowie było już nieco lepiej z naszą grą i realizacją założeń, ale co z tego jak znowu popełniliśmy dwa koszmarne błędy w obronie. Sami nie potrafiliśmy wykorzystać 3-4 sytuacji bramkowych. Dzisiaj kilku naszym zawodnikom zabrakło przede wszystkim ambicji, woli walki na całym boisku, oraz właściwego zachowania i zdecydowania. Przez indywidualne błędy drużyna traci za dużo bramek w ostatnim czasie i z tym musimy zmierzyć się w najbliższych dniach na treningach, aby generalnie poprawić kilka elementów w naszej grze. Dzisiaj cieszyć się możemy z 30 minutowego okresu gry w drugiej połowie, gdzie zdecydowanie odważniejsza gra przyniosła nam sytuację bramkowe.