Aktualności

Nasze aktualności

Odnalezionych informacji: 66
Strona 2 of 11        Początek   Poprzednia   1    2    3    Nastepna   Ostatnia

  image

  Dogoniliśmy lidera

    Nr: 60  z dnia: 2020-10-31

  Dogoniliśmy liderów grupy. Nasze zwycięstwo 2:1 w Osicach po bramkach 21' Mateusza Patery i 83' Roberta Cichockiego ma podwójne znaczenie, bo dzięki sprzyjającym wynikom dogoniliśmy czołówkę i zrównaliśmy się punktami z liderującą Gedanią II. Brawo Stocznia!!

   image

   Grały nasze drużyny

     Nr: 59  z dnia: 2020-10-31

   Seniorzy wygrywają 2:1z Osicami, osłabieni kadrowo juniorzy młodsi nie dali rady Gedanii przegrywając 0:3, zaś minimalną porażkę 0:1 odnotował rocznik 2007/2008 u siebie z Conradem Gdańsk. Najwcześniej rano grał zdziesiątkowany chorobami rocznik 2009/2010 który minimalnie uległ Bałtykowi w Gdyni.

    image

    Remis juniorów z Jaguarem SKF

      Nr: 58  z dnia: 2020-10-25(Rocznik: 2004 JM rozgrywki: LJB1G1)

    Nasi zawodnicy rozegrali w niedziele mecz z Jaguarem SKF i zremisowali go 1:1. Nadal grzeszymy skutecznością, bo mając tyle sytuacji co w tym meczu wynik powinien być dla nas dużo bardziej korzystny. Dwie poprzeczki dwa słupki, 4 sytuacje sam na sam i nawet strzał z 3 metrów od bramki nie pozwoliły nam na zmianę wyniku. A to nie były wszystkie nasze sytuacje. Nadal popełniamy te same błędy i za nie płacimy. Były też bardzo kontrowersyjne decyzje naszego "rozjemcy", ale cóż jeśli nie potrafimy sami strzelać bramek to nie możemy na kogoś zwalać winę że nie wygraliśmy bo nie dostaliśmy np. trzech należnych nam rzutów karnych. Tak się zdarza i trzeba po prostu grać swoje. Cóż taka jest młodzieżowa piłka i do tego zdążyliśmy się już przyzwyczaić. Natomiast dla nas w tym wszystkim pocieszające jest to, że mimo że nadal nie możemy w meczach skorzystać z kilku naszych piłkarzy, stwarzamy sobie liczne sytuacje podbramkowe i chcemy grać w piłkę. A braki kadrowe i kontuzje są szansą dla innych zawodników na to, by swoją postawą, zaangażowaniem dostawali co raz więcej szans i od nich tylko zależy na ile swoją szansę wykorzystają. Już w sobotę o godz. 10.00 kolejny mecz tym razem z drużyną Gedanii Gdańsk i będzie może okazja zagrać dobry mecz. Niestety sytuacja zmusza nas do tego, że nie możemy nikogo na ten mecz zaprosić. Bo zgodnie z wytycznymi odbędzie się on bez udziału publiczności.

     image

     AWANS SENIORÓW NA PODIUM LIGI, JAGUAR II POKONANY.

       Nr: 57  z dnia: 2020-10-24

     Seniorzy klubu w sobotę rozegrali mecz z Jaguarem II wygrywając 2:1, po ciekawym meczu, ale znowu nerwowym w naszym wykonaniu . Zdobyliśmy 2 bramki w pierwszej połowie i mieliśmy kilka sytuacji aby podwyższyć wynik, ale niestety skuteczność nie była w tym meczu naszą największą siłą. Co nam się nie udawało, wykorzystali goście zdobywając bramkę z rzutu rożnego. Od tego momentu było nerwowo, ale ostatecznie wygrywamy dla nas ważny mecz i dzięki temu jesteśmy co raz bliżej czołówki ligi. Bramki: Kamil Kwiatkowski 12' i Robert Cichocki 17'. Kolejny mecz nasza drużyna rozegra na wyjeździe w sobotę o godz. 13.00 z Tresem Osiczanką Osice. Liczymy na kolejne zwycięstwo.

      image

      Porażka juniorów z AS Pomorze

        Nr: 56  z dnia: 2020-10-17(Rocznik: 2004 JM rozgrywki: LJB1G1)

      Porażka naszych juniorów na własne życzenie. Sezon rozdawania prezentów w naszym wykonaniu trwa w najlepsze. Dzisiaj po raz kolejny gapiostwo i brak odpowiedzialności w grze kilku naszych zawodników spowodowało że zespół przegrał, bo fragmentami nasza gra była naprawdę niezła dla oka. Ale to co ostatnimi czasy wyprawiamy w grze obronnej nie nadaje się do kulturalnego komentarza. A poza tym goście zaprezentowali jak wykorzystuje się prezenty i z 5 sytuacji wykorzystali 4. My znowu mamy 10 sytuacji bramkowych, wykorzystujemy 1. Mamy nad czym myśleć i nad czym pracować. Cieszą natomiast debiuty w naszym zespole kolejnych zawodników z rocznika 2005 i 2006. Bramkę dla naszego zespołu zdobył dzisiaj Igor Szczerbowicz po ładnej asyście Marcina Wegenke.

       image

       Wygrana seniorów w Ełganowie

         Nr: 55  z dnia: 2020-10-17

       Seniorzy podtrzymali passę zwycięstw i dzięki bramce Kuby Zglińskiego wygrywamy w Ełganowie 1:0. Było to ważne dla nas zwycięstwo, gdyż dzięki remisom w pozostałych meczach nieco zbliżyliśmy się do czołówki ligi. Mamy nadzieje, że ten stan utrzyma się już do końca tej rundy, bo rozdaliśmy w niej przeciwnikom już zbyt dużo punktów. Brawo Panowie.

       Strona 2 of 11        Początek   Poprzednia   1    2    3    Nastepna   Ostatnia