Aktualności

Nasze aktualności

Odnalezionych informacji: 157
Strona 1 of 27        1    2    Nastepna   Ostatnia

 • image
image

Najmłodsza drużyna w klubie zaprasza na treningi

  Nr: 157  z dnia: 2022-09-22

Nasza najmłodsza drużyna w klubie grupa naborowa rocznik 2016 i młodsi trenuje i poszukuje nowych zawodników. Treningi odbywają się w poniedziałki i piątki w formie gier i zabaw. Trenerami zespołu są Andrzej Gontarz (trener UEFA B) oraz Paweł Gontarz ( aktualnie w trakcie zdobywania licencji UEFA C). Dołącz do drużyny i twórz razem nową historię Stoczniowca. Przypominamy, że opłaty za treningi wynoszą 0zł. .

 • image
image

Kolejny remis seniorów

  Nr: 156  z dnia: 2022-09-17

Czasami są takie mecze, że marnuje się wiele sytuacji podbramkowych. Tak niestety się stało w meczu pierwszej drużyny z Gryfem II Wejherowo. Wynik nie jest dla nas najlepszy, ale nie można odmówić naszym zawodnikom zaangażowania i walki o zwycięstwo w tym meczu. W kilku sytuacjach zabrakło nam szczęścia, a może też spokoju wykończeniu akcji, czy lepszych wyborów. Szkoda straconych punktów, ale trzeba dalej walczyć i szukać ich w kolejnych meczach. Bramki dla naszego zespołu zdobyli Paweł Gontarz i Maciej Osłowski.

 • image
image

Mecz II zespołu z przygodami

  Nr: 155  z dnia: 2022-09-17(Rocznik: seniorzy Stoczniowiec rozgrywki: KLASA B Gr. 3)

Druga drużyna Stoczniowca rozegrała w sobotę mecz w Steblewie z tamtejszą Wisłą. Na mecz nie dojechał sędzia i po kilkunastu minutach, po wyznaczeniu arbitra spośród kibiców udało się mecz doprowadzić do końca. Znów ilością niewykorzystanych sytuacji można by obdzielić kilka spotkań. Nie wykorzystaliśmy m.in. 2 rzutów karych, 3 razy ratowały gospodarzy słupki, a gdy już trafiliśmy do bramki po strzale Pawła to bramka nie została uznana, choć w naszej ocenie zdobyta została prawidłowo. Wygrywamy skromnie 1:0 ... po rzucie karnym który wykorzystał Paweł Gontarz. No cóż może to jakiś mały promyk nadziei na poprawę skuteczności. Oby już w następnym meczu.

 • image
image

II zespół także bez zwycięstwa

  Nr: 154  z dnia: 2021-09-12(Rocznik: seniorzy Stoczniowiec rozgrywki: KLASA B Gr. 3)

Kolejny mecz rozegrał II zespół Stoczniowca remisując tym razem z GTS Juszkowo 2:2. W zasadzie opisując ten mecz i wymieniając poszczególne sytuacje strzeleckie niewykorzystane przez nasz zespól można by mieć kilkanaście relacji z innych meczy. Niestety nasi młodzi zawodnicy muszą w końcu jakoś zacząć przełamywać swoją nieskuteczność bo staje się ona powoli wręcz irytująca. Do tego dochodzą jak zwykle błędy indywidualne i brak zdecydowania w sytuacjach pod naszą bramką która powoduję że za łatwo tracimy bramki. No cóż musimy się uzbroić w cierpliwość i dać tej drużynie trochę czasu i piłkarsko ogląda się to co raz lepiej, bo drużyna przynajmniej w teorii chce grac do przodu. Niestety dodatkowym zgrzytem jest dla nas kontuzja Nikodema, który po brutalnym wejściu zawodnika z Juszkowa nie mógł kontynuować gry i czeka go długa przerwa w grze. Dwie bramki dla naszego zespołu zdobył Krystian Majewski.

 • image
image

Tylko remis z Orkanem

  Nr: 153  z dnia: 2022-09-10

Po pucharowym zwycięstwie spodziewaliśmy się lepszego wyniku, ale nie mieliśmy szczęścia i do tego doszły dwa błędy w obronie. Pozytywem była mobilizacja pomimo straty drugiej bramki i pościg, który zakończył się połowicznym sukcesem. Mogliśmy i powinniśmy wygrać ten mecz, ale piłka bywa przewrotna i liczy się to co w siatce a nie tylko posiadanie piłki. Czasu na regenerację sił nie będzie za dużo bo już w środę kolejna runda PP i mecz pierwszej drużyny seniorów występującej jako Stoczniowiec Gdańsk II którą czeka wyjazd na mecz do Sulmina.

  image

  Porażka II z Grabinami Zameczek

    Nr: 152  z dnia: 2022-09-04(Rocznik: seniorzy Stoczniowiec rozgrywki: KLASA B Gr. 3)

  Fatalnie pod względem skuteczności zaprezentował się drugi zespół Stoczniowca, który uległ na stadionie w Suchym Dębie 1:2 KS Grabinom Zameczek. Niestety nasi juniorzy i młodzieżowcy kolejny raz popełniają fatalne błędy indywidualne w obronie i do tego dochodzi wręcz niewyobrażalny brak koncentracji przy wykańczaniu akcji. W taki sposób w seniorskiej piłce na jakimkolwiek poziomie rozgrywek nie da się wygrać. "Nikogo nie tłumaczy fakt kilku nieobecności w zespole, bo to jest szansa do pokazania się w grze innym zawodnikom. W sobotę oblaliśmy test i jak najszybciej trzeba poprawić grę i przede wszystkim skuteczność. Zdajemy sobie sprawę, że takie są początki w rozgrywkach seniorskich dla drużyn młodzieżowych, czy też juniorskich, ale w klubie wymagamy pełnego zaangażowania, systematyczności i powoli brania na siebie odpowiedzialności za wynik sportowy" - przekazał nam informację z meczu trener zespołu Andrzej Gontarz . Bramkę po indywidualnej akcji zdobył Kacper Ignaczak.

  Strona 1 of 27        1    2    Nastepna   Ostatnia