• image
image

13 kolejne zwycięstwo!!!

Nr: 108  z dnia: 2021-11-13

Kończymy rundę z kompletem punktów. Wgraliśmy dzisiaj spotkanie z jednym z kandydatów do awansu, Na stadionie w Ełganowie wygraliśmy 6:0, tym samym w rundę wiosenną wkroczymy z 10 punktową przewaga nad drugim w tabeli Jaguarem. Mecz stał na niezłym poziomie, choć goście mocno skoncentrowani na obronie próbowali nas czymś zaskoczyć. Nie daliśmy im jednak zbyt dużo możliwości i tym samym odnieśliśmy pewne 13 zwycięstwo z rzędu. Wymagamy od siebie jednak pełnej koncentracji w każdym meczu i realizacji do końca obranego celu. Za rundę jesienną brawo dla naszych zawodników i trenera Adama Kozłowskiego.

• image
image

Wisła pokonana.

Nr: 107  z dnia: 2021-11-06

Ostatni mecz tej rundy na własnym stadionie rozegrali dzisiaj nasi seniorzy. Tak naprawdę wszystko rozstrzygnęło się w tym meczu w przeciągu 8 minut pierwszej połowy w których zdobyliśmy 4 bramki. Do przerwy jeszcze kolejne 2 bramki, a drugiej kolejne 6 i okazałe 12 już zwycięstwo z rzędu stało się faktem. Mecz do jednej bramki i szkoda, że czasami wkradała się nonszalancja w naszą grę , bo aby zrealizować nasz cel główny nie możemy nawet na chwilę tracić koncentracji. Za tydzień ( 13.11.2021 godz.13.30) czeka nas mecz z dotychczasowym viceliderem z Ełganowa, który dzisiaj niespodziewanie przegrał swój mecz i spadł na 3 miejsce w tabeli. Bramki zdobywali dzisiaj Kamil Borkowski 5, Adrian Dałek 3, Krzysztof Kwasny, Karim Madani, Łukasz Dziengielewicz i Damian Klawa. Stoczniowiec Gdańsk- Wisła Długie Pole 12:0

• image
image

Niech te chwile trwają!!!!

Nr: 106  z dnia: 2021-10-27

Mimo czerwonej kartki (po drugiej żółtej) i gry w osłabieniu nie daliśmy sobie wydrzeć zwycięstwa i w 11 kolejnym meczu wygrywamy 3:1 na boisku w Straszynie. Fajne nowe boisko... tylko czemu takie wąskie?. Ale naszej klubowej "maszyny" to nie zatrzymało i kroczymy powoli w kierunku wyznaczonego dla drużyny celu. Zostały nam dwa mecze do końca rundy z Wisła Długie Pole i z Sokołem Ełganowo i liczymy na pełna pulę w tych meczach. Brawo Stoczniowcy. Niech takie momenty trwają

• image
image

Kolejna wygrana w lidze

Nr: 105  z dnia: 2021-10-23

Maciej Osłowski 18 min., Robert Cichocki 25 min., Adrian Dałek 28 min. i Krzysztof Kwasny 60 min. zapewnili nam dziś 10 zwycięstwo z rzędu w lidze. Tym razem naszą wyższość musiał uznać Sporting Leźno. Znowu chwile dekoncentracji kończą się stratą bramek, ale ogólne mecz pod naszą kontrolą. Wobec porażki Sokoła Ełganowo zwiększyła się nasza przewaga w lidze do 8pkt. I oby tal dalej choć z każdym meczem jest trudniej, ale mamy nadzieję że tej maszyny już nic nie zatrzyma. Brawo Stoczniowcy.

• image
image

Juniorzy starsi zwyciężyli w Pruszczu

Nr: 104  z dnia: 2021-10-23(Rocznik: 2004 JS rozgrywki: LWJA1)

Dzisiaj zagraliśmy w obronie tak, jak mieliśmy grać przez całą rundę i na co nas stać. . Dzisiaj była walka , zaangażowanie i dobrze zrealizowana taktyka na mecz, która przyniosła nam pewne zwycięstwo nad GTS Pruszcz Gdański na stadionie w Rusocinie. Szkoda tylko nerwowości i niepotrzebnych kartek. Daliśmy się w tym temacie sprowokować gospodarzom, którzy piłkarsko nie mogli nam dzisiaj za bardzo zagrozić. My za to mieliśmy kolejnych 5-6 sytuacji w których nie potrafiliśmy skierować piłki do bramki rywala. Ale i tak dwie bramki Dawida Nonny, oraz Nikodema Bieńkowskiego i Michała Puchały. z rzutu karnego dały nam 3pkt. i na koniec rundy prawdopodobnie 5 miejsce w tabeli. Brawo Stoczniowcy.

• image
image

Potok Pszczółki pokonany.

Nr: 103  z dnia: 2021-10-16

Kolejne wysokie zwycięstwo naszych seniorów w lidze i kolejny kroczek do realizacji naszego celu. Dzisiaj nie schodziliśmy praktycznie z połowy przeciwnika i wynik powinien być o wiele wyższy, trochę zawodziła nas dzisiaj skuteczność i też nie powinien nam się przydarzyć taki błąd jak w pierwszych minutach , gdzie po jednej z akcji gospodarze zdobyli swoją ... dopiero 3 bramkę w sezonie. Ciężko jest utrzymać koncentracje w meczu, gdzie mamy tak wielka przewagę, ale chcąc awansować musimy takich sytuacji unikać. Ogólnie dobry występ naszego zespołu. Brawo Stoczniowcy!