ZMIENILIŚMY SIĘ


Po licznych konsultacjach i oczekiwaniach płynących z różnych źródeł z dniem 01.04.2020r SKS Polonia Gdańsk przestaje istnieć.
Powróciliśmy do naszej historycznej nazwy "Stoczniowiec" Gdańsk. Zmianie uległo nasze logo klubowe i barwy.
Wraz ze zmianami uruchomiliśmy nową oficjalną stronę SKS Stoczniowiec Gdańsk. O kolejnych zmianach w klubie będziemy informowali na bieżąco

O NAS

Ostatni mecz

LJMB1 gr. 1

SAP Sopot

1 - 2
2020-11-14

Stoczniowiec Gdańsk

;

Terminarz rundy

Najnowsze wiadomości

 • Podsumowanie rundy

         

  No cóż piłkarskie życie jest przewrotne i niespodziewana porażka ze Straszynem 1:2 zepchnęła nas na czwarte miejsce w lidze seniorów w klasie A "no10.pl" Grupa 2 Gdańsk. Krótko podsumowując naszą rundę, bo na analizy gry zespołu trenerzy będą mieć czas jeszcze kilka miesięcy, chyba zabrakło nam przede wszystkim determinacji i trochę szczęścia w meczach.

  Więcej
   2020-11-13 Nr: 61
 • Dogoniliśmy lidera

         

  Dogoniliśmy liderów grupy. Nasze zwycięstwo 2:1 w Osicach po bramkach 21' Mateusza Patery i 83' Roberta Cichockiego ma podwójne znaczenie, bo dzięki sprzyjającym wynikom dogoniliśmy czołówkę i zrównaliśmy się punktami z liderującą Gedanią II. Brawo Stocznia!!

  Więcej
   2020-10-31 Nr: 60
 • Grały nasze drużyny

         

  Seniorzy wygrywają 2:1z Osicami, osłabieni kadrowo juniorzy młodsi nie dali rady Gedanii przegrywając 0:3, zaś minimalną porażkę 0:1 odnotował rocznik 2007/2008 u siebie z Conradem Gdańsk. Najwcześniej rano grał zdziesiątkowany chorobami rocznik 2009/2010 który minimalnie uległ Bałtykowi w Gdyni.

  Więcej
   2020-10-31 Nr: 59
 • AWANS SENIORÓW NA PODIUM LIGI, JAGUAR II POKONANY.

         

  Seniorzy klubu w sobotę rozegrali mecz z Jaguarem II wygrywając 2:1, po ciekawym meczu, ale znowu nerwowym w naszym wykonaniu . Zdobyliśmy 2 bramki w pierwszej połowie i mieliśmy kilka sytuacji aby podwyższyć wynik, ale niestety skuteczność nie była w tym meczu naszą największą siłą. Co nam się nie udawało, wykorzystali goście zdobywając bramkę z rzutu rożnego.

  Więcej
   2020-10-24 Nr: 57
 • Wygrana seniorów w Ełganowie

         

  Seniorzy podtrzymali passę zwycięstw i dzięki bramce Kuby Zglińskiego wygrywamy w Ełganowie 1:0. Było to ważne dla nas zwycięstwo, gdyż dzięki remisom w pozostałych meczach nieco zbliżyliśmy się do czołówki ligi. Mamy nadzieje, że ten stan utrzyma się już do końca tej rundy, bo rozdaliśmy w niej przeciwnikom już zbyt dużo punktów. Brawo Panowie.

   2020-10-17 Nr: 55
 • Wygrana z Rotmanką

         

  Po ubiegło tygodniowym zwycięstwie w Goręczynie seniorzy wygrywają z GTS Rotmanką. 4:1. Bramki strzelali dzisiaj dla nas Robert Cichocki 19', 51', 75' oraz Piotr Zubkowicz 31'. Dobra gra naszego zespołu i pewne zwycięstwo. Oby ta nasza gra wyglądała co raz lepiej, liczymy na dalsze wygrane naszego zespołu, bo limit porażek został na ten sezon chyba już wyczerpany. Do końca sezonu zagramy jeszcze na wyjeździe w Ełganowie , u siebie z Jaguarem II Gdańsk, na wyjeździe w Osicach, a rundę zakończymy meczem z Orłem Straszyn.

   2020-10-11 Nr: 54
 • Juniorzy zwyciężyli w sparingu z AP KP Gdynia

         

  Dzisiaj nasi zawodnicy z rocznika 2005-2004 wzmocnieni 4 zawodnikami z rocznika 2003 oraz dwoma zawodnikami testowanymi udali się na mecz do juniora starszego KP Gdynia (2002-2004). Na stadionie NSR zwyciężyliśmy po ładnym meczu z naszej strony 2:0.

  Więcej
   2020-12-13 Nr: 64
 • Podsumowanie rundy juniorów

         

  Runda jesienna sezonu 2020/2021 zakończona, minęło kilka dni więc chłodnym spojrzeniem spoglądamy na tę rundę. Jaka on była dla naszej drużyny? Podstawowy cel drużyny na ten to przygotowanie zawodników do wejścia w seniorską piłkę, wiec też inne muszą być wskaźniki oceny

  Więcej
   2020-11-25 Nr: 63
 • Zwycięstwo juniorów z SAP Sopot

         

  Na zakończenie rundy rozegraliśmy mecze z SAP Sopot i pomimo wygranej 2:1, nie był to jakiś nasz mecz, o ktorym chcielibyśmy pamiętać. Co z tego że prowadzimy grę, wypracowujemy sobie 20 sytuacji meczowych skoro nie trafiamy do bramki nawet z kilku metrów lub obijamy słupki. Dobrze chociaż, że potrafimy wykorzystywać stałe fragmenty gry i to nam dało zwycięstwo w meczu. Runda sie zakończyła i teraz czeka nas ciężka praca, aby sytuacje które tworzymy zamieniać na bramki.

   2020-11-15 Nr: 62
 • Remis juniorów z Jaguarem SKF

         

  Nasi zawodnicy rozegrali w niedziele mecz z Jaguarem SKF i zremisowali go 1:1. Nadal grzeszymy skutecznością, bo mając tyle sytuacji co w tym meczu wynik powinien być dla nas dużo bardziej korzystny. Dwie poprzeczki dwa słupki, 4 sytuacje sam na sam i nawet strzał z 3 metrów od bramki nie pozwoliły nam na zmianę wyniku. A to nie były wszystkie nasze sytuacje. Nadal popełniamy te same błędy i za nie płacimy.

  Więcej
   2020-10-25 Nr: 58
 • Porażka juniorów z AS Pomorze

         

  Porażka naszych juniorów na własne życzenie. Sezon rozdawania prezentów w naszym wykonaniu trwa w najlepsze. Dzisiaj po raz kolejny gapiostwo i brak odpowiedzialności w grze kilku naszych zawodników spowodowało że zespół przegrał, bo fragmentami nasza gra była naprawdę niezła dla oka. Ale to co ostatnimi czasy wyprawiamy w grze obronnej nie nadaje się do kulturalnego komentarza.

  Więcej
   2020-10-17 Nr: 56
 • Juniorzy nie zawiedli, wygrany mecz z orkanem

         

  Niezły wynik naszego zespołu 5:2, choć okazji do efektowniejszego zwycięstwa dzisiaj nie brakowało i nasi ofensywni zawodnicy muszą w końcu nastawić celowniki, bo ilość marnowanych okazji jest zbyt duża. Nie był to jakiś wielki mecz i nie będziemy zaklinać rzeczywistości, ale po kłopotach kadrowych i frekwencji można się było tego spodziewać. Miejmy to jednak już za sobą i przed nami nowe mecze.

  Więcej
   2020-09-21 Nr: 50