ZMIENILIŚMY SIĘ


Po licznych konsultacjach i oczekiwaniach płynących z różnych źródeł z dniem 01.04.2020r SKS Polonia Gdańsk przestaje istnieć.
Powróciliśmy do naszej historycznej nazwy "Stoczniowiec" Gdańsk. Zmianie uległo nasze logo klubowe i barwy.
Wraz ze zmianami uruchomiliśmy nową oficjalną stronę SKS Stoczniowiec Gdańsk. O kolejnych zmianach w klubie będziemy informowali na bieżąco

O NAS

Ostatni mecz

LJMB1 gr. 1

Morena Gdańsk

2 - 2
2021-06-26

Stoczniowiec Gdańsk

;

Terminarz rundy

 • Następny mecz ligowy

  Mecz: sezonu 2021/2022

  •  days

  •  hours

  •  minutes

  •  seconds

  Przyszłe mecze

  Mecze ligowe i sparingowe do rozegrania w rundzie jesiennej

Najnowsze wiadomości

 • Remis na koniec rundy

         

  Remisujemy w Długim Polu z Wisłą 2:2, choć do przerwy po słabej grze przegrywaliśmy. Bramki po przerwie zdobyli Robert Cichocki i Wojtek Uzar. Sezon się skończył i na podsumowania, a pewnie też roszady w składzie przyjdzie czas. Dziękujemy naszym kibicom i sponsorom, że mimo trudności są nadal z nami. Liczymy, że sportowo przyszły sezon dla naszego klubu będzie lepszy.

   2021-06-30 Nr: 83
 • Zwycięstwo z GKS Kowale II

         

  Seniorzy klubu pokonali dzisiaj 8:1 zespół GKS II Kowale i tylko szkoda, że takiej skuteczności zabrakło nam w ostatnich meczach kiedy decydowały się losy awansu. ?.

  Więcej
   2021-06-26 Nr: 82
 • Wygrana z w Straszynie

         

  Po kilku nieudanych meczach przełamali się seniorzy i pokonali w Straszynie Orła 3:1. Nie zmieni to w żaden sposób naszej sytuacji w tabeli. Przed nami jeszcze dwa mecze z GKS Kowalami i Wisłą Długie Pole.

   2021-06-20 Nr: 80
 • Tylko remis z Jaguarem Gdańsk

         

  Niestety nadal nie możemy wyjść z marazmu po ostatnich porażkach. Remisujemy na wyjeździe z Jaguarem II Gdańsk 1:1. Widać po naszej drużynie, że o kres w którym przyszło nam grać co 3 dni stał się dla nas zabójczy,

   2021-06-16 Nr: 79
 • Klęska z Osicami

         

  Po porażce w środę z Gedanią II 1:4 w sobotę w meczu z Osiczanką Osicę w meczu "o wszystko" mieliśmy pokazać charakter i wolę walki. Nic z tego. Kompromitująca porażka 0:5 pozbawiła nas praktycznie realizacji celu jakim był awans. Najbliższy mecz drużyna rozegra w w niedzielę 20.06.2021 z Orłem w Straszynie.

   2021-06-13 Nr: 78
 • Rotmanka pokonana

         

  Nie zwalniają tempa nasi seniorzy. W sobotnie przedpołudnie pewnie pokonali GTS Rotmanka 3:1. Utrzymujemy ścisły kontakt z czołówką ligi i przy wyrównanej grupie 6 zespołów walczących o awans po prostu musimy zwyciężać i wywiązywać się z roli faworytów. Przed nami już niedługo spotkania z bezpośrednimi rywalami do awansu i bardzo liczymy na utrzymanie formy. Następne spotkanie rozegramy w czwartek na naszym stadionie z drużyną Sokoła Ełganowo i liczymy że pasmo zwycięstw zostanie podtrzymane

   2021-05-29 Nr: 75
 • Remis juniora młodszego Z GKS Morena

         

  Był to słaby mecz w naszym wykonaniu, ale niestety wyszło zmęczenie po ostatnim czwartkowym meczu z Jaguarem, który kończyliśmy po godz. 22.00. Graliśmy 3 mecz w przeciągu 6 dni, właściwie tylko z dwoma treningami, zdziesiątkowani kontuzjami i wieloma nieobecnościami związanymi z kartkami, co było konsekwencją jeszcze meczu w Gdyni. Kilku naszych zawodników mimo kontuzji grało do końca w meczach a i tak kończymy rundę z ogromnymi kłopotami kadrowymi.

  Więcej
   2021-06-26 Nr: 81
 • Porażka z Gedanią

         

  Niewiarygodne jest w jaki sposób potrafimy tracić bramki w meczu, w którym nie jesteśmy drużyną w żaden sposób gorszą. Mecz z Gedanią był wyrównany i to my mieliśmy 10-12 sytuacji w meczu, z których powinniśmy zdobyć kilka bramek. ale schodzimy pokonani przez dwa błędy w obronie.

  Więcej
   2021-06-06 Nr: 77
 • juniorzy młodsi zwyciężyli Jaguara SKF

         

  Po kilku minimalnych porażkach przełamali się nasi juniorzy młodsi. Nie zawiedli pokonując dzisiaj Jaguar SKF 1:0. Mecz nie był jakiś wyjątkowym popisem piłkarskim, ale zaangażowanie, walka i kilka fajnych akcji w naszym wykonaniu mogło zadowolić. "Byliśmy drużyną lepszą , prowadzącą grę i zasłużenie wygraliśmy. Popełnialiśmy dziś dużo mniej błędów w obronie" zrelacjonował trener Andrzej Gontarz

  Więcej
   2021-05-30 Nr: 76
 • Juniorzy przegrali z AS Pomorze

         

  Kilka słów o spotkaniu przekazał trener zespołu Andrzej Gontarz- "Kolejny raz przegrywamy przez nasze stare grzechy. Brak koncentracji i katastrofalne błędy w obronie nie pozwoliły nam wygrać spotkania. Nie możemy tracić bramek w tak łatwy sposób. Sytuacja się powtarza z meczu na mecz. To my stwarzamy sytuacje, gramy piłką, ale co z tego skoro w najważniejszych momentach zawodnicy zawodzą. " AS Pomorze - Stoczniowiec Gdańsk 3:1 (2:0). Bramkę z rzutu karnego zdobył Michał Puchała.

  Więcej
   2021-05-23 Nr: 73
 • Pechowy mecz juniorów młodszych

         

  Niestety weekend z piłką dla drużyny juniora młodszego okazał się gorzki. Przegrywamy mecz z Bałtykiem Gdynia 2:3, w którym nie byliśmy w żaden sposób drużyną gorszą. Stworzyliśmy znowu kilka sytuacji bramkowych, z których musimy zdobywać bramki aby móc cieszyć się ze zwycięstwa. Niestety w tym elemencie nadal zawodzimy.

  Więcej
   2021-05-09 Nr: 70
 • Remis juniorow z Olimpic Gdańsk

         

  Mogło być lepiej, bo było ku temu kilka okazji, ale finalnie nie udało nam się zaskoczyć bramkarza Olimpic Gdańsk. Niezła gra naszego zespołu daje nadzieję na lepsze wyniki w przyszłości. Dzisiaj pomimo osłabienia kadrowego gra wyglądała już znacznie lepiej niż przed tygodniem.

  Więcej
   2021-05-02 Nr: 68