ZMIENILIŚMY SIĘ


Po licznych konsultacjach i oczekiwaniach płynących z różnych źródeł z dniem 01.04.2020r SKS Polonia Gdańsk przestaje istnieć.
Powróciliśmy do naszej historycznej nazwy "Stoczniowiec" Gdańsk. Zmianie uległo nasze logo klubowe i barwy.
Wraz ze zmianami uruchomiliśmy nową oficjalną stronę SKS Stoczniowiec Gdańsk. O kolejnych zmianach w klubie będziemy informowali na bieżąco

O NAS

Ostatni mecz

LWJA1

GTS Pruszcz Gdański

0 - 4
2021-10-23
Rusocin

Stoczniowiec Gdańsk

;

Najnowsze wiadomości

 • Potok Pszczółki pokonany.

         

  Kolejne wysokie zwycięstwo naszych seniorów w lidze i kolejny kroczek do realizacji naszego celu. Dzisiaj nie schodziliśmy praktycznie z połowy przeciwnika i wynik powinien być o wiele wyższy, trochę zawodziła nas dzisiaj skuteczność i też nie powinien nam się przydarzyć taki błąd jak w pierwszych minutach , gdzie po jednej z akcji gospodarze zdobyli swoją ... dopiero 3 bramkę w sezonie.

  Więcej
   2021-10-16 Nr: 103
 • Amator Kiełpino pokonany!

         

  Seniorzy nie zawiedli. Kolejny krok do przodu... Było różnie w tym meczu, bo po raz pierwszy dwukrotnie musieliśmy odrabiać straty, ale w sumie pewne nasze zwycięstwo. Nasza przewaga na drugim w tabeli Sokołem Ełganowo zwiększyła się do 4 punktów i oby tak dalej.

   2021-10-10 Nr: 102
 • Młodzicy ponownie wygrali

         

  Weekend piłkarski rozpoczął dzisiaj zespół rocznika 2009/2010 w naszym klubie grający w rozgrywkach Gdańsk D1 młodzik gr. 3. Podopieczni trener Anny Rogackiej wygrali 11:4 z Olimpią Osowa i awansowali na 4 miejsce w tabeli. Gratulujemy.

   2021-10-09 Nr: 100
 • Czas na PP!

         

  Czas na IV rundę regionalnego pucharu Polski. Losowanie nam nie sprzyjało, bo trafiliśmy na aktualnego lidera IV ligi z mocnymi aspiracjami na awans, ale trzeba walczyć w każdym meczu jak chce się wygrywać. Nasi seniorzy zdaja sobie z tego sprawę i wiemy że będzie to poważny sprawdzian dla naszej drużyny.

  Więcej
   2021-10-03 Nr: 99
 • Zwycięstwo młodzików

         

  Nie zawiedli dzisiaj młodzicy U-13 pokonując na własnym stadionie , na dobrze przygotowanej murawie 3:1 Jaguar Gdańsk II. Bramki zdobył Karol Rynkowski (2) i Ignacy Kapica. Brawo!

   2021-10-02 Nr: 98
 • Zwycięskie derby z Portowcem

         

  Kolejny krok seniorów w naszym celu osiągnięty! Dzisiaj wszystko rozstrzygnęło się już w pierwszej połowie. Pewne zwycięstwo w derbach z Portowcem. Brawo Stoczniowcy!

   2021-10-02 Nr: 96
 • Bolesna porażka juniorów starszych

         

  Juniorzy niestety przegrali mecz w Gdyni, choć nie musieli...... Teraz jesteśmy smutni. Ale młodzi zawodnicy muszą pamiętać cytując klasyka „Wygrywanie niczego mnie nie nauczyło. Nauczyłem się pracując i przegrywając”. A więc juniorzy muszą wrócić do ciężkiej pracy na treningach, aby wyeliminować błędy na przyszłość.

   2021-10-10 Nr: 101
 • Juniorzy starsi nie zawiedli

         

  Wygrywamy drugi mecz z rzędu i nadal walczymy o jak najwyższe miejsce w lidze. Bramki dzisiaj zdobyli Michał Puchała x2, Patryk Gontarz x2, Krystian Majewski x2, oraz Igor Szczerbowicz, Marcin Wegenke, Mateusz Wasielewski i Dawid Nonna.

  Więcej
   2021-10-02 Nr: 97
 • Juniorzy starsi zwyciężyli w Starogardzie

         

  Wygrywamy w Starogardzie Gdańskim z miejscowym KP 2:1 po bramkach Marcina Wegenke (as. Patryk Gontarz) i Kacpra Ignaczaka (as. Mateusza Wasielewskiego i Marcina Wegenke). To był mecz walki, ale byliśmy lepsi i zasłużenie wygraliśmy. Mieliśmy jeszcze kilka okazji do zdobycia bramki, ale albo była poprzeczka albo kilkoma ładnymi interwencjami po naszych strzałach popisywał się bramkarz gospodarzy. Oby te pierwsze zwycięstwo w lidze było znamienne i przyniosło nam kilka kolejnych fajnych meczy po których będziemy mogli się cieszyć,

  Więcej
   2021-09-19 Nr: 93
 • Pierwszy punkt w lidze juniorów starszych

         

  Takie mecze nasi juniorzy powinniśmy wygrywać!. Szkoda straconych punktów bo mecz układał się po naszej myśli i po składnej akcji oraz strzale Krystiana Majewskiego prowadziliśmy z Kolejarzem Chojnice 1:0. Niestety znowu indywidualne błędy powodują złe decyzje i wybory, których konsekwencją jest stracona bramka.

  Więcej
   2021-09-12 Nr: 92
 • Porażka juniorów z Jantarem

         

  Zaczęło się w Ustce obiecująco, by znowu indywidualne błędy w 16 minut pozbawiły nas złudzeń. Tak nie możemy grać w obronie. Kolejny raz nieodpowiedzialne zagrania niektórych naszych zawodników niweczą wysiłek reszty zespołu. Realizowaliśmy założenia trenerów jedynie przez 20 pierwszych minut, co przyniosło nam bramkę po szybkim i składnym ataku i czterech wymianach z pierwszej piłki. Akcje ładnym płaskim strzałem zakończył Igor Szczerbowicz.

  Więcej
   2021-09-05 Nr: 90
 • Porażka juniorów starszych

         

  Juniorzy przegrali na własnym stadionie z Beniaminkiem 03 Starogard Gdański. "Cóż możemy napisać po przegranym meczu i ciągle po takich samych indywidualnych błędach. Tracimy bramki tak naprawdę darując je przeciwnikom. Cały wysiłek włożony w grę idzie na marne przy zachowaniu kilku zawodników. Nie byliśmy w żaden sposób drużyną gorszą, ale brak koncentracji jest niewiarygodny". - tak krótko skomentował mecz trener Andrzej Gontarz

  Więcej
   2021-08-28 Nr: 88