O NAS

Najnowsze wiadomości

 • image
  Remis juniorów z Jaguarem SKF

         

  Nasi zawodnicy rozegrali w niedziele mecz z Jaguarem SKF i zremisowali go 1:1. Nadal grzeszymy skutecznością, bo mając tyle sytuacji co w tym meczu wynik powinien być dla nas dużo bardziej korzystny. Dwie poprzeczki dwa słupki, 4 sytuacje sam na sam i nawet strzał z 3 metrów od bramki nie pozwoliły nam na zmianę wyniku. A to nie były wszystkie nasze sytuacje. Nadal popełniamy te same błędy i za nie płacimy.

  Więcej
   2020-10-25 Nr: 58
 • image
  AWANS SENIORÓW NA PODIUM LIGI, JAGUAR II POKONANY.

         

  Seniorzy klubu w sobotę rozegrali mecz z Jaguarem II wygrywając 2:1, po ciekawym meczu, ale znowu nerwowym w naszym wykonaniu . Zdobyliśmy 2 bramki w pierwszej połowie i mieliśmy kilka sytuacji aby podwyższyć wynik, ale niestety skuteczność nie była w tym meczu naszą największą siłą. Co nam się nie udawało, wykorzystali goście zdobywając bramkę z rzutu rożnego.

  Więcej
   2020-10-24 Nr: 57
 • image
  Porażka juniorów z AS Pomorze

         

  Porażka naszych juniorów na własne życzenie. Sezon rozdawania prezentów w naszym wykonaniu trwa w najlepsze. Dzisiaj po raz kolejny gapiostwo i brak odpowiedzialności w grze kilku naszych zawodników spowodowało że zespół przegrał, bo fragmentami nasza gra była naprawdę niezła dla oka. Ale to co ostatnimi czasy wyprawiamy w grze obronnej nie nadaje się do kulturalnego komentarza.

  Więcej
   2020-10-17 Nr: 56
 • image
  Wygrana seniorów w Ełganowie

         

  Seniorzy podtrzymali passę zwycięstw i dzięki bramce Kuby Zglińskiego wygrywamy w Ełganowie 1:0. Było to ważne dla nas zwycięstwo, gdyż dzięki remisom w pozostałych meczach nieco zbliżyliśmy się do czołówki ligi. Mamy nadzieje, że ten stan utrzyma się już do końca tej rundy, bo rozdaliśmy w niej przeciwnikom już zbyt dużo punktów. Brawo Panowie.

   2020-10-17 Nr: 55
 • image
  Wygrana z Rotmanką

         

  Po ubiegło tygodniowym zwycięstwie w Goręczynie seniorzy wygrywają z GTS Rotmanką. 4:1. Bramki strzelali dzisiaj dla nas Robert Cichocki 19', 51', 75' oraz Piotr Zubkowicz 31'. Dobra gra naszego zespołu i pewne zwycięstwo. Oby ta nasza gra wyglądała co raz lepiej, liczymy na dalsze wygrane naszego zespołu, bo limit porażek został na ten sezon chyba już wyczerpany. Do końca sezonu zagramy jeszcze na wyjeździe w Ełganowie , u siebie z Jaguarem II Gdańsk, na wyjeździe w Osicach, a rundę zakończymy meczem z Orłem Straszyn.

   2020-10-11 Nr: 54
 • image
  Porażka seniorów, wygrana juniorów

         

  W sobotę swój mecz rozegrali seniorzy klubu ulegając w meczu z liderem grupy 1:2. No cóż przegraliśmy mecz, który powinniśmy wygrać i bardzo mocno skomplikowaliśmy sobie pozycję w tabeli. Drużyna musi brać większą odpowiedzialność za grę, bo błędy które popełniamy nawet na tym poziomie rozgrywek nie dają się racjonalnie wytłumaczyć. Walczyliśmy do końca i mieliśmy swoje sytuacje, ale to za mało.

  Więcej
   2020-09-28 Nr: 53
 • image
  Sekcja TEQBALL otrzymała stół

         

  Nasza sekcja Teqball rusza pełną parą . Właśnie otrzymaliśmy z PZTEQ - Polski Związek Teqball (https://www.facebook.com/pzteq/) stół do gry. Dziękujemy serdecznie. Przypominamy że jesteśmy członkami założycielami związku! Stoczniowiec się rozwija cały czas i zmienia dla WAS!!

  Więcej
   2020-06-02 Nr: 21