O NAS

Najnowsze wiadomości

 • image
  Pechowy mecz juniorów młodszych

         

  Niestety weekend z piłką dla drużyny juniora młodszego okazał się gorzki. Przegrywamy mecz z Bałtykiem Gdynia 2:3, w którym nie byliśmy w żaden sposób drużyną gorszą. Stworzyliśmy znowu kilka sytuacji bramkowych, z których musimy zdobywać bramki aby móc cieszyć się ze zwycięstwa. Niestety w tym elemencie nadal zawodzimy.

  Więcej
   2021-05-09 Nr: 70
 • image
  Seniorzy zwyciężają z FC Gowidliono

         

  Pewne zwycięstwo 5:0 odnieśli nasi seniorzy w sobotnim meczu przeciwko FC Gowidlino. To kolejny mały kroczek, do realizacji naszego celu jakim awans do ligi okręgowej. Takie mecze, wymagają od naszego zespołu w pełni realizacji założeń i koncentracji.

  Więcej
   2021-05-09 Nr: 69
 • image
  Remis juniorow z Olimpic Gdańsk

         

  Mogło być lepiej, bo było ku temu kilka okazji, ale finalnie nie udało nam się zaskoczyć bramkarza Olimpic Gdańsk. Niezła gra naszego zespołu daje nadzieję na lepsze wyniki w przyszłości. Dzisiaj pomimo osłabienia kadrowego gra wyglądała już znacznie lepiej niż przed tygodniem.

  Więcej
   2021-05-02 Nr: 68
 • image
  Ważne zwycięstwo w Mściszewicach

         

  W bardzo ważnym meczu dla naszej drużyny wygrywamy w Mściszewicach po bramce w doliczonym czasie gry 1:0. Bramkę dla naszego zespołu zdobył Kuba Zgliński. Debiut w naszej drużynie zaliczył kolejny zawodnik z rocznika 2003 pozyskany przed rundą Dawid Schroeder. Brawo drużyna.! Więcej szczegółów wkrótce.

   2021-05-01 Nr: 67
 • image
  Kolejny akt wandalizmu na naszym stadionie

         

  W związku z powtarzającymi się aktami wandalizmu na stadionie SKS Stoczniowiec Gdańsk, zarząd klubu oczekuje na oferty całodobowej ochrony obiektu lub oferty stałego monitoringu. Zainteresowane firmy prosimy o kierowanie ofert na adres kontakt@stoczniowiecgdansk.pl

   2021-04-08 Nr: 66
 • image
  Zwycięstwo juniorów na inaugurację

         

  Wygrywamy na inaugurację rundy wiosennej z Wybrzeżem Gdańsk 2:1. Bramki Zdobyli Mateusz Wasielewski i Patryk Gontarz. No cóż wiedzieliśmy wobec naszych kłopotów kadrowych przed tym meczem ( w sumie nie mogliśmy skorzystać z 5 zawodników, dodatkowo dwóch zawodników zrezygnowało z gry(!)) , że niezależnie od naszej gry będzie to dla nas ciężki mecz.

  Więcej
   2021-03-21 Nr: 65
 • image
  Sekcja TEQBALL otrzymała stół

         

  Nasza sekcja Teqball rusza pełną parą . Właśnie otrzymaliśmy z PZTEQ - Polski Związek Teqball (https://www.facebook.com/pzteq/) stół do gry. Dziękujemy serdecznie. Przypominamy że jesteśmy członkami założycielami związku! Stoczniowiec się rozwija cały czas i zmienia dla WAS!!

  Więcej
   2020-06-02 Nr: 21