O NAS

Najnowsze wiadomości

 • image
  Fatalny występ juniorów w Kokoszkach

         

  Trener Andrzej Gontarz skomentował postawę swoich zawodników po przegranym meczu z Jaguarem- "Nie takiej gry i postawy naszych juniorów się spodziewaliśmy. I nie możemy się tłumaczyć fatalną sytuacją kadrową która nas dopadła przed meczem. Graliśmy źle, popełnialiśmy te same błędy i w pełni zasłużenie przegraliśmy. Cóż wynik 0:6 mógł być nieco inny, ale co z tego skoro nie potrafimy pokonać bramkarza będąc sam na sam lub z 6 metrów od bramki."

  Więcej
   2020-09-14 Nr: 48
 • image
  Zaproszenie na mecz z Mściszewicami

         

  Jutro kolejny mecz naszych Seniorów. Na własnym boisku podejmiemy zespół z Mściszewic. W zeszłym tygodniu pauzowaliśmy. W międzyczasie odbył się także mecz II Rundy Pucharu Polski, w którym zmierzyliśmy się z Gedanią II. Po 120 minutach gry i bezbramkowym remisie doszło do karnych. W pewnym momencie cieszyliśmy się już ze zwycięstwa, jednak sędzia powtórzył rzut karny gości, a w następnej kolejce to my byliśmy nieskuteczni i ostatecznie wygrała Gedania.

  Więcej
   2020-09-11 Nr: 47
 • image
  Wygrana z Moreną srtugach deszczu

         

  Ciężko nam się dzisiaj grało w strugach ulewnego deszczu, ale w pełni zasłużona wygrana 3:1 z GKS Morena Gdańsk. Znowu karny podyktowany przeciwko nam za całkowicie przypadkowe dotknięcie piłki ręką w polu karnym. i co do tej sytuacji mieliśmy mnóstwo wątpliwości. Szkoda tylko kolejnych 6-8 sytuacji z których nie udało nam się skierować piłki do pustej bramki.

  Więcej
   2020-09-05 Nr: 46
 • image
  Wygrana juniora młodszego w deszczu.

         

  O spotkaniu kilka słów od trenera rocznika: "Ciężko nam się dzisiaj grało w strugach ulewnego deszczu, ale w pełni zasłużona wygrana 3:1 z GKS Morena Gdańsk. Znowu karny podyktowany przeciwko nam za całkowicie przypadkowe dotknięcie piłki ręką w polu karnym. i co do tej sytuacji mieliśmy mnóstwo wątpliwości. Szkoda tylko kolejnych 6-8 sytuacji z których nie udało nam się skierować piłki do pustej bramki"-.

  Więcej
   2020-09-05 Nr: 45
 • image
  Juniorzy młodsi na remis

         

  Kilka słów o meczu od trenera zespołu: "Zabrakło nam szczęścia i pewnie też umiejętności utrzymania piłki w ostatnich minutach. Znowu powtarza się sytuacja z poprzedniego sezonu , że tracimy bramki decydujące o wyniku w ostatnich minutach spotkania."

  Więcej
   2020-08-31 Nr: 44
 • image
  Wygrana z Wisłą

         

  Wygrywamy z Wisłą Długie Pole 3:2, po niestety meczu w którym było nerwowo i .... przynajmniej 2 prawidłowo dla nas nieuznane bramki. Ogólnie nie będziemy podnosić tematu pracy sędziów, bo to i tak nic nie daje.

  Więcej
   2020-08-31 Nr: 43
 • image
  Sekcja TEQBALL otrzymała stół

         

  Nasza sekcja Teqball rusza pełną parą . Właśnie otrzymaliśmy z PZTEQ - Polski Związek Teqball (https://www.facebook.com/pzteq/) stół do gry. Dziękujemy serdecznie. Przypominamy że jesteśmy członkami założycielami związku! Stoczniowiec się rozwija cały czas i zmienia dla WAS!!

  Więcej
   2020-06-02 Nr: 21