O NAS

Najnowsze wiadomości

 • image
  Remis na koniec rundy

         

  Remisujemy w Długim Polu z Wisłą 2:2, choć do przerwy po słabej grze przegrywaliśmy. Bramki po przerwie zdobyli Robert Cichocki i Wojtek Uzar. Sezon się skończył i na podsumowania, a pewnie też roszady w składzie przyjdzie czas. Dziękujemy naszym kibicom i sponsorom, że mimo trudności są nadal z nami. Liczymy, że sportowo przyszły sezon dla naszego klubu będzie lepszy.

   2021-06-30 Nr: 83
 • image
  Zwycięstwo z GKS Kowale II

         

  Seniorzy klubu pokonali dzisiaj 8:1 zespół GKS II Kowale i tylko szkoda, że takiej skuteczności zabrakło nam w ostatnich meczach kiedy decydowały się losy awansu. ?.

  Więcej
   2021-06-26 Nr: 82
 • image
  Remis juniora młodszego Z GKS Morena

         

  Był to słaby mecz w naszym wykonaniu, ale niestety wyszło zmęczenie po ostatnim czwartkowym meczu z Jaguarem, który kończyliśmy po godz. 22.00. Graliśmy 3 mecz w przeciągu 6 dni, właściwie tylko z dwoma treningami, zdziesiątkowani kontuzjami i wieloma nieobecnościami związanymi z kartkami, co było konsekwencją jeszcze meczu w Gdyni. Kilku naszych zawodników mimo kontuzji grało do końca w meczach a i tak kończymy rundę z ogromnymi kłopotami kadrowymi.

  Więcej
   2021-06-26 Nr: 81
 • image
  Wygrana z w Straszynie

         

  Po kilku nieudanych meczach przełamali się seniorzy i pokonali w Straszynie Orła 3:1. Nie zmieni to w żaden sposób naszej sytuacji w tabeli. Przed nami jeszcze dwa mecze z GKS Kowalami i Wisłą Długie Pole.

   2021-06-20 Nr: 80
 • image
  Tylko remis z Jaguarem Gdańsk

         

  Niestety nadal nie możemy wyjść z marazmu po ostatnich porażkach. Remisujemy na wyjeździe z Jaguarem II Gdańsk 1:1. Widać po naszej drużynie, że o kres w którym przyszło nam grać co 3 dni stał się dla nas zabójczy,

   2021-06-16 Nr: 79
 • image
  Klęska z Osicami

         

  Po porażce w środę z Gedanią II 1:4 w sobotę w meczu z Osiczanką Osicę w meczu "o wszystko" mieliśmy pokazać charakter i wolę walki. Nic z tego. Kompromitująca porażka 0:5 pozbawiła nas praktycznie realizacji celu jakim był awans. Najbliższy mecz drużyna rozegra w w niedzielę 20.06.2021 z Orłem w Straszynie.

   2021-06-13 Nr: 78
 • image
  Sekcja TEQBALL otrzymała stół

         

  Nasza sekcja Teqball rusza pełną parą . Właśnie otrzymaliśmy z PZTEQ - Polski Związek Teqball (https://www.facebook.com/pzteq/) stół do gry. Dziękujemy serdecznie. Przypominamy że jesteśmy członkami założycielami związku! Stoczniowiec się rozwija cały czas i zmienia dla WAS!!

  Więcej
   2020-06-02 Nr: 21