O NAS

Najnowsze wiadomości

 • image
  Test klubowej młodzieży z seniorami

         

  W czwartek 25.06 na naszym stadionie późnym popołudniem sparing wewnątrz klubowy odbyli seniorzy klubu i drużyna juniora młodszego. Był to dobry czas, aby trener pierwszego zespołu SKS Stoczniowiec Gdańsk Adam Kozłowski przyglądnął się kilku naszym najmłodszym juniorom, pod katem ich przyszłej przydatności do gry w pierwszym zespole.

  Więcej
   2020-06-25 Nr: 31
 • image
  Sparing juniora młodszego z GKS Przodkowo

         

  Dzisiaj przy słonecznej pogodzie na zakończenie sezonu rozegraliśmy mecz kontrolny z zespołem juniorów GKS Przodkowo. Zaczęliśmy mimo bramki z karnego w drugiej minucie gry ospale i bez pomysłu. Dodatkowo brak zdecydowania w obronie kosztował nas utratę bramki mimo że kontrolowaliśmy grę.

  Więcej
   2020-06-27 Nr: 30
 • image
  Wewnętrzny sparing z seniorami

         

  Wczoraj nasza drużyna juniora młodszego rocznik 2004/2005 rozegrał sparing wewnątrz klubowy z zespołem seniorów Stoczniowca Gdańsk. Pomimo czasami ambitnej gry zawodnicy przekonali się jak wiele ich pracy czeka aby grać na poziomie seniorów i jak duży przeskok ich wkrótce czeka. W sobotę czeka nas kolejny sparing tym razem z przeciwnikiem podobnie jak my grającym w lidze juniora młodszego.

   2020-06-25 Nr: 29
 • image
  Nowy baner wita naszych zawodników

         

  Tak od dzisiaj prezentuję się nasz baner witający trenujących na naszym stadionie.Mamy nadzieję że uniknie niszczenia przez wandali tak jak poprzedni. Powoli w miarę posiadanych środków będziemy zmieniać wygląd naszego stadionu..tak aby dostosować go do zmian w klubie.

   2020-06-25 Nr: 28
 • image
  Nowe ławki rezerwowych

         

  Nikogo nie namawiamy do ... siedzenia na naszych nowych odremontowanych ławkach rezerwowych. Wręcz przeciwnie zapraszamy do naszych zespołów.

   2020-06-23 Nr: 27
 • image
  Projektor na salce konferencyjnej w naszym klubie

         

  Co raz więcej zmian w naszym klubie. Dzisiaj pierwsze uruchomienie naszego nowego nabytku do salki konferencyjnej. Projektor będzie służył na odprawach i spotkaniach z zawodnikami w trakcie zgrupowań. Będzie więc stałym elementem kształcenia zawodników. Możemy korzystać z internetu, telewizji kablowej teraz doszedł projektor. Wszystko to dla podniesienia procesu szkoleniowego w naszym klubie.

  Więcej
   2020-06-22 Nr: 26
 • image
  Sekcja TEQBALL otrzymała stół

         

  Nasza sekcja Teqball rusza pełną parą . Właśnie otrzymaliśmy z PZTEQ - Polski Związek Teqball (https://www.facebook.com/pzteq/) stół do gry. Dziękujemy serdecznie. Przypominamy że jesteśmy członkami założycielami związku! Stoczniowiec się rozwija cały czas i zmienia dla WAS!!

  Więcej
   2020-06-02 Nr: 21