O NAS

Najnowsze wiadomości

 • image
  Potok Pszczółki pokonany.

         

  Kolejne wysokie zwycięstwo naszych seniorów w lidze i kolejny kroczek do realizacji naszego celu. Dzisiaj nie schodziliśmy praktycznie z połowy przeciwnika i wynik powinien być o wiele wyższy, trochę zawodziła nas dzisiaj skuteczność i też nie powinien nam się przydarzyć taki błąd jak w pierwszych minutach , gdzie po jednej z akcji gospodarze zdobyli swoją ... dopiero 3 bramkę w sezonie.

  Więcej
   2021-10-16 Nr: 103
 • image
  Amator Kiełpino pokonany!

         

  Seniorzy nie zawiedli. Kolejny krok do przodu... Było różnie w tym meczu, bo po raz pierwszy dwukrotnie musieliśmy odrabiać straty, ale w sumie pewne nasze zwycięstwo. Nasza przewaga na drugim w tabeli Sokołem Ełganowo zwiększyła się do 4 punktów i oby tak dalej.

   2021-10-10 Nr: 102
 • image
  Bolesna porażka juniorów starszych

         

  Juniorzy niestety przegrali mecz w Gdyni, choć nie musieli...... Teraz jesteśmy smutni. Ale młodzi zawodnicy muszą pamiętać cytując klasyka „Wygrywanie niczego mnie nie nauczyło. Nauczyłem się pracując i przegrywając”. A więc juniorzy muszą wrócić do ciężkiej pracy na treningach, aby wyeliminować błędy na przyszłość.

   2021-10-10 Nr: 101
 • image
  Młodzicy ponownie wygrali

         

  Weekend piłkarski rozpoczął dzisiaj zespół rocznika 2009/2010 w naszym klubie grający w rozgrywkach Gdańsk D1 młodzik gr. 3. Podopieczni trener Anny Rogackiej wygrali 11:4 z Olimpią Osowa i awansowali na 4 miejsce w tabeli. Gratulujemy.

   2021-10-09 Nr: 100
 • image
  Czas na PP!

         

  Czas na IV rundę regionalnego pucharu Polski. Losowanie nam nie sprzyjało, bo trafiliśmy na aktualnego lidera IV ligi z mocnymi aspiracjami na awans, ale trzeba walczyć w każdym meczu jak chce się wygrywać. Nasi seniorzy zdaja sobie z tego sprawę i wiemy że będzie to poważny sprawdzian dla naszej drużyny.

  Więcej
   2021-10-03 Nr: 99
 • image
  Zwycięstwo młodzików

         

  Nie zawiedli dzisiaj młodzicy U-13 pokonując na własnym stadionie , na dobrze przygotowanej murawie 3:1 Jaguar Gdańsk II. Bramki zdobył Karol Rynkowski (2) i Ignacy Kapica. Brawo!

   2021-10-02 Nr: 98
 • image
  Sekcja TEQBALL otrzymała stół

         

  Nasza sekcja Teqball rusza pełną parą . Właśnie otrzymaliśmy z PZTEQ - Polski Związek Teqball (https://www.facebook.com/pzteq/) stół do gry. Dziękujemy serdecznie. Przypominamy że jesteśmy członkami założycielami związku! Stoczniowiec się rozwija cały czas i zmienia dla WAS!!

  Więcej
   2020-06-02 Nr: 21