O NAS

Najnowsze wiadomości

 • image
  Najmłodsza drużyna w klubie zaprasza na treningi

         

  Nasza najmłodsza drużyna w klubie grupa naborowa rocznik 2016 i młodsi trenuje i poszukuje nowych zawodników. Dołącz do niej. Przypominamy, że opłaty za treningi wynoszą 0zł.

  Więcej
   2022-09-22 Nr: 157
 • image
  Kolejny remis seniorów

         

  Czasami są takie mecze, że marnuje się wiele sytuacji podbramkowych. Tak niestety się stało w meczu pierwszej drużyny z Gryfem II Wejherowo. Wynik nie jest dla nas najlepszy, ale nie można odmówić naszym zawodnikom zaangażowania i walki o zwycięstwo w tym meczu. W kilku sytuacjach zabrakło nam szczęścia, a może też spokoju wykończeniu akcji, czy lepszych wyborów. Szkoda straconych punktów, ale trzeba dalej walczyć i szukać ich w kolejnych meczach. Bramki dla naszego zespołu zdobyli Paweł Gontarz i Maciej Osłowski.

   2022-09-17 Nr: 156
 • image
  Mecz II zespołu z przygodami

         

  Druga drużyna Stoczniowca rozegrała w sobotę mecz w Steblewie z tamtejszą Wisłą. Na mecz nie dojechał sędzia i po kilkunastu minutach, po wyznaczeniu arbitra spośród kibiców udało się mecz doprowadzić do końca. Znów ilością niewykorzystanych sytuacji można by obdzielić kilka spotkań. Nie wykorzystaliśmy m.in. 2 rzutów karych, 3 razy ratowały gospodarzy słupki, a gdy już trafiliśmy do bramki po strzale Pawła to bramka nie została uznana, choć w naszej ocenie zdobyta została prawidłowo. Wygrywamy skromnie 1:0 ... po rzucie karnym który wykorzystał Paweł Gontarz. No cóż może to jakiś mały promyk nadziei na poprawę skuteczności. Oby już w następnym meczu.

   2022-09-17 Nr: 155
 • image
  II zespół także bez zwycięstwa

         

  Kolejny mecz rozegrał II zespół Stoczniowca remisując tym razem z GTS Juszkowo 2:2. W zasadzie opisując ten mecz i wymieniając poszczególne sytuacje strzeleckie niewykorzystane przez nasz zespól można by mieć kilkanaście relacji z innych meczy. Niestety nasi młodzi zawodnicy muszą w końcu jakoś zacząć przełamywać swoją nieskuteczność bo staje się ona powoli wręcz irytująca. Do tego dochodzą jak zwykle błędy indywidualne i brak zdecydowania w sytuacjach pod naszą bramką która powoduję że za łatwo tracimy bramki. No cóż musimy się uzbroić w cierpliwość i dać tej drużynie trochę czasu i piłkarsko ogląda się to co raz lepiej

  Więcej
   2021-09-12 Nr: 154
 • image
  Tylko remis z Orkanem

         

  Po pucharowym zwycięstwie spodziewaliśmy się lepszego wyniku, ale nie mieliśmy szczęścia i do tego doszły dwa błędy w obronie. Pozytywem była mobilizacja pomimo straty drugiej bramki i pościg, który zakończył się połowicznym sukcesem. Mogliśmy i powinniśmy wygrać ten mecz, ale piłka bywa przewrotna i liczy się to co w siatce a nie tylko posiadanie piłki. Czasu na regenerację sił nie będzie za dużo bo już w środę kolejna runda PP i mecz pierwszej drużyny seniorów występującej jako Stoczniowiec Gdańsk II którą czeka wyjazd na mecz do Sulmina.

   2022-09-10 Nr: 153
 • image
  Porażka II z Grabinami Zameczek

         

  Fatalnie pod względem skuteczności zaprezentował się drugi zespół Stoczniowca, który uległ na stadionie w Suchym Dębie 1:2 KS Grabinom Zameczek. Niestety nasi juniorzy i młodzieżowcy kolejny raz popełniają fatalne błędy indywidualne w obronie i do tego dochodzi wręcz niewyobrażalny brak koncentracji przy wykańczaniu akcji. W taki sposób w seniorskiej piłce na jakimkolwiek poziomie rozgrywek nie da się wygrać.

  Więcej
   2022-09-04 Nr: 152
 • image
  Sekcja TEQBALL otrzymała stół

         

  Nasza sekcja Teqball rusza pełną parą . Właśnie otrzymaliśmy z PZTEQ - Polski Związek Teqball (https://www.facebook.com/pzteq/) stół do gry. Dziękujemy serdecznie. Przypominamy że jesteśmy członkami założycielami związku! Stoczniowiec się rozwija cały czas i zmienia dla WAS!!

  Więcej
   2020-06-02 Nr: 21