O NAS

Najnowsze wiadomości

 • image
  Zwycięstwo z Moreną Gdańsk

         

  18 mecz i 18 zwycięstwo. W meczu z Moreną Gdańsk byliśmy faworytem i z tej roli się wywiązaliśmy, choć skuteczność nie była dzisiaj mocną stroną naszej drużyny, mimo zwycięstwa 7:0. Okazji mieliśmy dużo więcej, przynajmniej tak ze dwa razy więcej. Graliśmy spokojnie i cierpliwie, ale nie najlepszy jeszcze stan naszej murawy nie pozwalał nam czasami na wykończenie akcji. Najważniejsze w takich meczach jest, aby nie tracić koncentracji i z pokorą, ale pewni swoich umiejętności zdobywać kolejne punkty. Do końca rundy zostało nam 6 meczy i w następnej kolejce możemy sobie zapewnić już bezpośredni awans do ligi okręgowej.

   2022-04-13 Nr: 124
 • image
  Juniorzy na inaugurację rundy rewanżowej zwyciężyli w Starogardzie

         

  Nie zawiedli w Starogardzie także juniorzy starsi, którzy w wyrównanym meczu pokonali 2:1 vice lidera ligi drużynę miejscowego Beniaminka 03 Starogard Gdański. Nie było to wybitne widowisko i nie był to mecz wysokich lotów piłkarski, ale byliśmy drużyną lepszą która stworzyła sobie więcej sytuacji bramkowych i konsekwentną do końca, bo bramkę zdobyliśmy w ostatniej akcji meczu. Bramki zdobyli Igor Szczerbowicz, po ładnej asyście Wojtka Skibrowskiego oraz Kacper Ignaczak dobijając do bramki strzał Dawida Schroedera.

   2022-04-10 Nr: 123
 • image
  17 zwycięstwo z rzędu!

         

  Są czasami takie mecze, które trudno jednoznacznie ocenić. Nie był to nasz porywający występ, ale walką, zaangażowaniem i mimo wszystko walorami czysto piłkarskimi wygraliśmy 3:0. Choć i gospodarze GTS Rotmanka też mieli swoje szanse. Dzisiaj graliśmy bez kilku ważnych dla nas zawodników, ale widać mamy dużą kadrę i w takich przypadkach musimy sobie radzić. I dajemy radę Zwycięstwo zapewnili nam Dawid Ogrodowczyk (2) i Damian Klawa.

   2022-04-10 Nr: 122
 • image
  Zwycięstwo w hicie kolejki

         

  Takich meczy w rundzie wiosennej chcemy więcej i tak chcemy grać! Dzisiaj nasza gra była pełna koncentracji, mądrości i boiskowego doświadczenia. Pełne zaangażowanie naszych zawodników i konsekwencja w grze, poparta skutecznością pozwoliła nam wysoko pokonać zespół Jaguara, dotychczasowego vice lidera. Wygrywamy 5:0 w pełni zasłużenie. Bramki zdobyli Krzysztof Kwasny 2x, Łukasz Dziengielewicz 2x i Kamil Borkowski.

  Więcej
   2022-04-02 Nr: 121
 • image
  Kolejne zwycięstwo w lidze

         

  Może niezbyt efektownie, ale w pełni zasłużenie wygrywamy z Koroną Cedry Małe 3:0. Nie był to na pewno wybitny mecz naszego zespołu, ale niestety przynajmniej w pierwszej połowie powinniśmy niektóre z akcji lepiej zakończyć i szybciej rozstrzygnąć mecz na swoją korzyść. Na bramki musieliśmy czekać do ostatniego fragmentu pierwszej połowy, kiedy to w przeciągu 5 minut bramki zdobyli: Maciej Osłowski 42', Bartosz Machliński 44' Tomasz Malkowski 45'.

  Więcej
   2022-03-26 Nr: 120
 • image
  Zmiany w pierwszej druzynie

         

  W miniony weekend rozpoczęła się runda rewanżowa sezonu 2021/2022. W naszych zespołach trochę zmieniło się jeśli chodzi o składy drużyn. Do drużyny seniorów pozyskaliśmy: -Jakuba Perszke poprzednio GKS Kowale -Łukasza Tomkiewicza poprzednio SAP Sopot -Dawida Ogrodowicza poprzednio Olimpic Gdańsk Z drużyny seniorów ubyli: -Mateusz Jurczak do OKS Janowo. -Piotr Zubkowicz do Orzeł 1955 Trąbki Wielkie (wypożyczenie) -Jakub Zgliński do Orzeł 1955 Trąbki Wielkie -Mateusz Patera do Ogniwa Sopot

  Więcej
   2022-03-21 Nr: 119
 • image
  Sekcja TEQBALL otrzymała stół

         

  Nasza sekcja Teqball rusza pełną parą . Właśnie otrzymaliśmy z PZTEQ - Polski Związek Teqball (https://www.facebook.com/pzteq/) stół do gry. Dziękujemy serdecznie. Przypominamy że jesteśmy członkami założycielami związku! Stoczniowiec się rozwija cały czas i zmienia dla WAS!!

  Więcej
   2020-06-02 Nr: 21